comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson planı

18 Şubat 2017, Cumartesi 10:55
Beşiktaş'ta Atiba Hutchinson planı

Beşiktaşlı yöneticilerin Atiba Hutchinson'ın sözleşmesini uzatma konusunda fikir birliğine vardığı ifade edildi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta sergilediği istikrarlı performansla alkış toplayan Atiba Hutchinson için siyah beyazlı idareciler ortak görüşlerini bildirdi. Kanadalı oyuncunun sözleşmesinin uzatılması konusunda fikir birliğine varıldığı ifade edildi.

Milliyet'in haberine göre; 2017-2018 sezonun sonunda yani 35 yaşında Beşiktaş ile sözleşmesi bitecek olan deneyimli oyuncuyla, buna rağmen yeniden sözleşme yapılması taraftarı olan bazı yöneticilerin, "Bu yaşta böyle oynayan bir futbolcu 35 yaşından sonra da oynayabilir. Bu kadar profesyonel ve kendine bakan bir futbolcu hiç görmedik" ifadelerini kullandıkları bildirildi.
BAŞARISININ SIRRI

Beşiktaş'ın başarısında büyük pay sahibi olan Atiba Hutchinson yaşına karşın çok önemli bir performans ortaya koyuyor. 34 yaşına yeni basmasına rağmen, yaşından beklenmeyecek bir performans göstererek Beşiktaşlılar'ın sevgilisi olan Atiba'nın özel bir sırrı bulunuyor.

Kanada'da yılın futbolcusu da seçilen Atiba'nın, ilaç karşıtı bir futbolcu olduğu ortaya çıktı. Sakatlık dönemlerinde, kulüp doktorlarından ilaçlı tedavi istemeyen ve hiçbir maça iğneyle çıkmayan Kanadalı, tamamen doğal yollarla iyileşmeyi tercih ediyor. Hafif derece astım hastası olan ve yetkili mercilerden izinli olarak sadece astım ilacı kullanan siyah-beyazlı futbolcu, buna rağmen neredeyse sahada en çok koşan isimler arasında geliyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)