comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den şampiyonluk açıklaması

19 Şubat 2017, Pazar 21:30
Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi'den şampiyonluk açıklaması

Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, Akhisar Belediyespor maçının ardından şampiyonluk açıklaması yaptı. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, Akhisar Belediyespor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

"HER MAÇ ZOR"
"Aşağdaki takımlar düşmeme mücadelesi veriyor. Şampiyonluk için konuşmak erken. Her maçımızı kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz."

"RAKİP YÖNETİCİLER ALGI YARATMAYA ÇALIŞIYOR"

"Hakemlerle ilgili rakip takımların medyadaki yandaş kişiler, rakip takımların yöneticileri ve hocaları konuşmaya başladı. Tamamen hakemleri baskı altına çalışmaya başlıyorlar. Hakemlerin kasıtlı hata yapmaları mümkün değil. Hatalar zaten var. Dönüp baktığınız zaman Karabükspor - Beşiktaş maçında da hata var. Dolayısıyla Beşiktaş'ın kollanması gibi bir durum yok. Bu işleri bıracaklar: Kendi takımlarıyla uğraşacaklar. Herkes işine bakacak."

"RAKİPLERE SAYGISIZLIK OLUR"

"Rakipleriyle aramızdaki puan farkını avantaj olarak görmüyoruz. Matematiksel olarak garantilemeden bunları söylemek rakiplere saygısızlık olur."

"DURSUN ÖZBEK'İN ÇEVRESİNDEKİLER BASKI YARATIYOR"

"Dursun Özbek'i iyi tanıyorum ve iyi de dostumdur. Onun etrafında herhalde baskı kurmuşlar. Bu bizim konumuz değil. Federasyon Pazartesi oynanmasına karar verdi. Bunun Galatasaray adına zararı olacağını sanmıyorum. Dursun beyin bu açıklamaları da çevresindekilerin baskısıyla yaptığını düşünüyorum."

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"