comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ta 3 yeni transfer

10 Ocak 2017, Salı 09:26
Beşiktaş'ta 3 yeni transfer

Süper Lig için hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta sakat futbolcuların dönüşü adeta yeni transfer etkisi yarattı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısı için hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Beşiktaş'ta sakat futbolcuların yeniden takıma katılması yeni transfer etkisi yarattı. Siyah beyazlılarda Anderson Talisca, Veli Kavlak ve Aras Özbiliz'in hırsı dikkat çekiyor.

Milliyet'in haberine göre; Babel ve Mitrovic'in yanı sıra Aras, Veli ve Talisca'ya da Beşiktaş'ın yeni transferleri diyebiliriz. Kamptaki bir antrenman öncesinde Teknik Direktör Şenol Güneş, basına yaptığı açıklamalarda, "Yeni bir umut, yeni bir başlangıç" gibi ifadeler kullanmıştı. Haklıydı hoca. Belli ki Şenol Güneş kafasındaki 11'e bu kampta test sürüşü yaptıracaktı. Belli ki ligin ikinci yarısını aynı 11'le götürecek. Şampiyonluğa giden yolun kadro istikrarından geçeceğini düşünüyor.
Bu tespitin doğruluğunu tabii ki zaman gösterecek. Ama Şampiyonlar Ligi'nde yer almayan bir Beşiktaş bana göre şampiyonluğun en güçlü adayı olacaktır. Yani yarış yeni başlıyor ve Beşiktaş'ın Antalya kampının bu yarışta çok önemli katkıları olacaktır.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)