comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın yeni sözleşme imzaladığı Ricardo Quaresma'nın mukavelesinde Ryan Babael jesti

03 Şubat 2017, Cuma 19:25
Beşiktaş'ın yeni sözleşme imzaladığı Ricardo Quaresma'nın mukavelesinde Ryan Babael jesti

Beşiktaş'ta sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ricardo Quaresma ile yeni mukavele imzalandı. Quaresma Beşiktaş'ta kalacak mı ve Quaresma'nın Beşiktaş'taki yeni sözleşmesinde maaşı ne kadar gibi soruların cevapları haberimizde. 

FutbolArena - Beşiktaş, yıldız futbolcu Ricardo Quaresma ile sözleşmesini uzattı. Portekizli futbolcu ile 2020'ye kadar yeni mukavele imzalandığı TFF'ye resmen bildirildi. Ricardo Quaresma'nın Beşiktaş'ta yeni sözleşmesi ve maaşı ne kadar olacak gibi detaylarla birlikte Beşiktaş ile 2020'ye kadar yeni sözleşme imzalayan Ricardo Quaresma'nın maaşı ne kadar olacak? soruların cevapları haberimizde. 
 

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma'nın yeni sözleşmesi ve maaşı


Beşiktaş'ta sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ricardo Quaresma'nın mukavelesinin 2020'ye kadar uzatıldığını TFF'ye resmen bildirdi. Son olarak Dusko Tosic ile yeni sözleşme imzalayan Beşiktaş yönetimi Quaresma konusunda da mutlu sona ulaştı. 

Beşiktaş'ın 2020'ye kadar sözleşmesini uzattığı Ricardo Quaresma'ya yönetimden büyük jest geldi. Bu sezon siyah beyazlılardan 1.6 milyon euro garanti ücret alan Quaresma'nın maaşının yeni transfer Babel ile aynı olması bekleniyor. Beşiktaş'tan önümüzdeki sezondan itibaren 2.1 milyon euro kazanacak olan Babel dışında siyah beyazlı yönetimin aynı parayı yine Portekizli yıldıza vereceği öğrenildi. 

 

Beşiktaşlı Ricardo Quaresma'dan Aziz Yıldırım'a cevap


Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Ocak ayı Divan Kurulu toplantısında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a seslenerek, "Beşiktaş Başkanı beni iyi dinle. Beşiktaş'tan bize gelmek isteyen oyuncular var. Bunların başında Quaresma geliyor." sözlerine Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı instagram hesabından gönderme niteliğinde bir paylaşım yaptı. 

Quaresma Beşiktaş armasını öptüğü bir fotoğrafı paylaşarak, "Bu armağı öpüyorsam sebebi, sevdiğim ve Türkiye'de forma giyeceğim tek kulübün Beşiktaş olmasındandır." ifadelerini kullandı. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)