comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Beşiktaş'ın vazgeçtiği Kenneth Omeuro Alanyaspor'u yaktı

22 Ekim 2016, Cumartesi 17:59
Beşiktaş'ın vazgeçtiği Kenneth Omeuro Alanyaspor'u yaktı

Sezon başında Beşiktaş'ın almaktan vazgeçtiği stoper Kenneth Omeuro, Alanyaspor'u üst üste 2 maçta adeta yaktı. 

FutbolArena - Sezon başında Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan ve hatta bir ara anlaşma sağlanmasına rağmen sonrasında vazgeçilen Kenneth Omeuro, Alanyaspor - Bursaspor maçında takımını adeta yaktı!

KENNETH OMEURO TAKIMINI YAKTI
Alanyaspor - Bursaspor maçının 85. dakikasında gelişen Bursaspor atağında kaleci Alanyaspor kalecisi Zlamal'dan seken topu uzaklaştırmak isterken ıska geçen Kenenth Omeuro, bomboş durumdaki Jorquera'ya adeta ikramda bulundu. Jorquera ise önünde kalan topu ağlara göndermekte zorlanmadı. 

Bursaspor, 85 ve 88'te Jorquera'nın attığı gollerle Alanyaspor deplasmanında 2-0 galip gelmeyi başardı. 

ÜST ÜSTE 2 MAÇTA GOLLERDE HATA

Sezon başında Beşiktaş'ın transfer gündemine gelmesine rağmen sonrasında vazgeçilen ve Alanyaspor'a kiralık olarak gelen Kenneth Omeuro, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe maçında da Mehmet Topal'ın attığı golde yediği çalımda büyük bir hata yapmıştı ve performansıyla eleştirilmişti. 

"BEŞİKTAŞ'I ALLAH KORUMUŞ."

Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor maçının ardından NTV Spor yorumcusu Güntekin Onay, Kenneth Omeuro hakkında "Beşiktaş'ı Allah korumuş. Bu adam tam bir facia. Hani Volkan Şen'den çalım yersin ama Mehmet Topal'dan böyle çalım yememelisin. Kötü bir stoper." ifadelerini kullanmıştı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.