comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde rakibi Hapoel Beer Sheva'nın maçında hakem çukura düştü

05 Şubat 2017, Pazar 15:04
Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi'nde rakibi Hapoel Beer Sheva'nın maçında hakem çukura düştü

UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın rakibi Hapoel Beer Sheva'nın U19 takımının Maccabi Haifa ile oynadığı karşılaşmada futbol sahalarında ender görülen bir olay yaşandı. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın rakibi olan Hapoel Beer Sheva'nın U19 takımıyla Maccabi Haifa U19 takımları arasında oynanan maçta futbol sahalarında ender görülen bir olay yaşandı. 
 

Beşiktaş'ın rakibi Hapoel Beer Sheva'nın maçında ilginç olay


UEFA Avrupa Ligi'nde Beşitkaş'ın rakibi olan Hapoel Beer Sheva'nın U19 takımıyla Maccabi Haifa U19 takımları arasında arasında oynanan ve 1-1 sona eren müsabakada ilginç bir olay yaşandı. 

Maçın başlamasının ardından karşılaşmanın dördüncü hakemi saha kenarında kazılmış olan çukura düştü. Üzeri kapatılması unutulan deliğin kurbanı olan talihsiz hakem sakatlandı. Sağlık ekibi dördüncü hakeme müdahalede bulundu.
"DELİK NASIL BIRAKILDI ANLAŞMIŞ DEĞİLİZ."

Çukura düşen dördüncü hakem çıkarıldıktan sonra bir süre saha kenarında tedavi edildi fakat maça çıkamadı.  Diz kapağında çatlak meydana gelen hakem ardından hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. 

Öte yandan stat yetkilileri konuyla ilgili yaptıkları açıklamada, "Deliğin nasıl açık bırakıldığını anlamış değiliz. Belki yağışla bir ilgisi olabilir" diye konuştular. 

İsrail Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamada ise "Bu çok ciddi bir olay. Hakem şanslıydı. Daha kötü şeyler de olabilirdi." diye konuştu. 

SHEVA'DA ATATÜRÜK BÜSTÜ

"UEFA Kupası'nda Beşiktaş'ın rakibi olan bu şehir hakkında birçok ön bilgi verildi.  Hapoel Ber Şeva ile 17 Şubat 2017'de yapılacak maç öncesinde bu takımın kaç maç yaptığı, kimlerle oynadığı, kondisyonu, takım bilgileri, eşleşmeler belirlendiği gibi kamuoyu ile paylaşıldı. Ne yazık ki eşleşmelerin sonunda antisemit tepkiler ve mesajlar da sosyal medya üzerinden çığ gibi yayıldı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)