comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın transfer listesindeki forvet Budkivsky'nin menajerinden flaş açıklama

09 Ocak 2017, Pazartesi 15:27
Beşiktaş'ın transfer listesindeki forvet Budkivsky'nin menajerinden flaş açıklama

Forvet transferinde arayışlarına hız veren Beşiktaş'a Pylyp Budkivsky'nin önerildiği iddia edilirken, Ukraynalı forvetin menajeri iddialar hakkında konuştu. Pylyp Budkivsky'nin Beşiktaş'a transferinde son gelişmeler. 

FutbolArena Dış Haberler - Antalyaspor'un Samuel Eto'o'yu satmama kararının ardından golcü arayışlarına hız veren Beşiktaş'ın Pylyp Budkivsky ile ilgilendiği iddia edildi. 


Beşiktaş'ın golcü transferinde Budkivksy iddiasında sıcak gelişme


Anzhi'de kiralık olarak forma giyen ve bonservisi Pylyp Budkivsky'nin menajeri Vadim Shabliy, Ukraynalı forvet için yaptığı açıklamada, "Son 6 ayda büyük gelişim gösterdi. Bu nedenle Rusya'nın önde gelen üst düzey kulüpleri onunla ilgileniyor. Ancak henüz resmi bir teklif yok." şeklinde konuştu. 

ANZHI'DEN AYRILDI
Sezonun ilk yarısında Rusya Premier Lig takımlarından Anzhi'de kiralık olarak forma giyen ve fakat kulübün içinde bulunduğu ekonomik krizden dolayı sözleşmesini fesheden Ukraynalı forvet şu anda boşta ve bonservisi ise Shakhtar Donetsk'te. Menajerler tarafından Beşiktaş'a önerildiği iddia edilen Pylyp Budkivsky hakkında menajeri Vadim Shabliy ise Rusya'nın üst düzey kulüplerinin tekliflerinin olduğunu dile getirdi. 
 

Pylyp Budkivsky kimdir?


1.96 boyunda ve 24 yaşında olan Ukrayanlı forvet Budkivsky sezon başında Shakhtar Donetsk'ten, Rusya Premier Lig takımlarından Anzhi'ye kiralandı. Anzhi'de 19 resmi maçta forma giyen Ukrayanlı forvet 5 gol attı, 2 asist yaptı. Kulübün ekonomik krize girmesi el değiştirmesinin ardından sözleşmesini fesheden Budkivsky'nin bonservisi halen Shakhtar Donetsk'te olmasına rağmen Ukraynalı forvet şu anda boşta. 


FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)