comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'ın Mandzukic teklifi reddedildi

21 Ocak 2017, Cumartesi 09:22
Beşiktaş'ın Mandzukic teklifi reddedildi

Beşiktaş'ın kiralık olarak kadrosuna katmak istediği iddia edilen Mandzukic için Juventus'un yapılan teklife sıcak bakmadığı ileri sürüldü.

FutbolArena - Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta forvet hattına yapılacak takviyeyle ilgili gündeme gelen son isim Mario Mandzukic oldu. Juventus forması giyen oyuncuyu kiralamak isteyen siyah beyazlıların yaptığı teklifin reddedildiği öne sürüldü. 

Sabah'ın haberine göre; Siyah-beyazlıların İtalyan devine, "Oyuncuyu sezon sonuna kadar kiralayalım, satın alma opsiyonunu da 10 milyon Euro olarak belirleyelim. Ayrıca oyuncunun 5 milyon Euro olan maaşının yarısını biz karşılayalım" önerisiyle gittiği öğrenildi. Ancak Juventus'un piyasa değeri 18 milyon Euro olan Mandzukic'i bu koşullarda vermeye sıcak bakmadığı belirtildi.
Hırvat futbolcuya Çin'den de çok cazip teklifler olması, bu transferi iyice zora soktu. İtalyan ekibinin Mandzukic'le ilgili resmi cevabını bekleyen siyah-beyazlılar, olumsuz yanıt almaları halinde, yeni bir santrafor arayışına girmeme ve sezonun ikinci yarısında eldeki oyuncularla devam etme kararı aldı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)