comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş'lı yöneticiler: "Bu Aziz Yıldırım'ın taktiği"

07 Şubat 2017, Salı 09:33
Beşiktaş'lı yöneticiler:

Beşiktaşlı yöneticiler, Robin van Persie'nin sergilediği agresif davranışlar için çarpıcı bir yorumda bulundu.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'ye elenen Beşiktaş'ta karşılaşma boyunca yaşanan olaylar konuşuluyor.

''BU İŞLER AZİZ YILDIRIMIN İŞLERİ''
Protokol tribününde karşılaşmayı seyreten Beşiktaşlı yöneticiler yaşanan olaylar üzerine "Advocaat gibi bir hoca oyuncularına böyle taktik vermez. Bu taktik Aziz Yıldırım'ın taktiğine benziyor" dedikleri öğrenildi.

Milliyet Gazetesinde yer alan habere göre Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı oynatmamak amacı ile çıktıklarını söyledikleri iddaa edilen Beşiktaşı yöneticiler "Bu kadar korkulan bir takım olduğumuzu biliyorduk. Bizi ancak böyle yenebilirler. Bir tarafta sadece futbol oynamak isteyen, diğer tarafta ise futbol oynatmamaya çalışan bir takım vardı sahada. Her şey ortada" diye konuştuğu öne sürüldü.

''DUSKO TOSİC YANLIŞ YAPTI''

Dusko Tosic'in yanlış yaptığı Robin van Persie'nin tuzağına düştüğünü belirten Beşiktaş'lı yöneticiler "Tosic'in yaptığı affedilir gibi değil. 10 kişi kalmasaydık ve gereksiz tartışmalara girişmeseydik güle oynaya kazanırdık" dedikleri öğrenildi.
 

Beşiktaş - Fenerbahçe devre arasında Şenol Güneş, Tosic, Marcelo, Skrtel ve Van Persie kavgası


Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş - Fenerbahçe maçının devre arasında iki takım futbolcuları dışında çıkan kavganın yanı sıra Şenol Güneş de oldukça sinirlendi. 

TRT Spor muhabiri Yusuf Mertol'un aktardığı bilgiye göre; Fenerbahçe içeri girerken Şenol Güneş, Robin Van Persie'nin yanıan gitmek istedi ve ona sinirle bağırmaya başlayınca Kjaer araya girdi. Şenol Güneş de ardından Kjaer'in boğazını sıktı. Ardından koridorda Marcelo, Skrtel'e kafa attı. Gördüğü kırmızı kartın ardından ilk yarının bitimine doğru koridarda Van Persie'yi bekleyen Tosic, Hollandalı futbolcuya saldırmak isteyince polis araya girdi ve oratlık karıştı. Tosic'i daha sonra soyunma odasına güçlükle götürdüler. 


Şenol Güneş Kjaer kavgası 


Şenol Güneş, Kjaer ile yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren yardımcısı Tamer Tuna'yı da kenara itti. Şenol Güneş bu anlarda Simon Kjaer'in yanağını tutarken Volkan Demirel olayın yaşandığı yere gelerek ortamı sakinleştirmek istedi.

Yardımıcı Tamer Tuna'nın da Volkan Demirel ile tartıştığını gören Şenol Güneş, bu sefer bu alanı sakinleştirmek için harekete geçti. Tamer Tuna'nın ağzını kapatan Şenol Güneş'in yardımcısını sert şekilde ittirmesi dikkat çekti.



 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)