comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı yönetici transfer için Mario Gomez ile buluştu

31 Aralık 2016, Cumartesi 22:08
Beşiktaşlı yönetici transfer için Mario Gomez ile buluştu

Mario Gomez'in ara transfer döneminde Beşiktaş'a dönüp dönmeyeceği konusu fazlasıyla merak edilirken, siyah beyazlı yetkililer bu konuda geçtiğimiz hafta bir adım attı. 

FutbolArena Özel - Sezon başında terör olaylarını gerekçe göstererek Beşiktaş'tan ayrılan ve Wolfsburg ile anlaşan Mario Gomez'in siyah beyazlılara yeniden dönüp dönmeyeceği büyük merak konusu. 


Mario Gomez Beşiktaş'a dönüyor mu?

 
Beşiktaş'ta Erdal Torunoğulları geçen hafta Almanya'da Mario Gomez ile buluşmuştu. Yıldız futbolcu ise sezon sonuna kadar Wolfsburg'dayım cevabı verdi. Ancak Mario Gomez'in Alman kulübü ile olan sözleşmesindeki bir maddeyi öğrenen Erdal Torunoğulları bunu yönetime bildirdi ve bu da Beşiktaş'ın sezon planlarını yeniden oluşturmasına neden oldu. Buna göre eğer Wolfsburg sezon sonunda Şampiyonlar Ligi'ne kalamazsa Mario Gomez serbest kalacak.

TERÖR OLAYLARI YÜZÜNDEN AYRILMIŞTI
 
İlk devresi sona eren Almanya Bundesliga'da Wolfsburg 13. sırada yer alıyor ve ligin sonunda Şampiyonlar Ligi'ne kalma ihtimalini imkansıza yakın gözüküyor. Mario Gomez'in “Mayıs'ta görüşelim” demesinin altında “Wolfsburg'un durumunu görmek ve Türkiye'deki durumu gözlemlemek” olduğu değerlendiriliyor. Alman oyuncu Türkiye'den ayrılma kararında terör olaylarını gerekçe göstermişti.
Mario Gomez bu sezon Wolfsburg formasıyla Bundesliga'da ve kupada toplam 16 maça çıktı, 5 gol kaydetti. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"