comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Talisca transferde en büyük hayalini açıkladı

28 Ocak 2017, Cumartesi 18:51
Beşiktaşlı Talisca transferde en büyük hayalini açıkladı

Beşiktaşlı futbolcu Anderson Talisca, Brezilya basınına verdiği röportajda futbol kariyerinde en büyük hayalini açıkladı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın sezon başında Benfica'dan 2 yıllığına kiraladığı Anderson Talisca Brezilya basınına önemli açıklamalar yaptı. 


Beşiktaşlı Anderson Talisca'nın transfer hayali


2014 yılında Benfica'ya, Bahia kulübünden transfer olan ve sıkı bir Corinthians taraftarı olduğu bilinen Talisca, "Corinthians'ta futbol oynamak en büyük hayallerimden biri. Bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum." şeklinde cevap verdi. 

Siyah beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran ve Beşiktaş'ın sözleşmesi bittikten sonra bonservisini almak istediği Anderson Talisca, futbol kariyerinde bir gün Corinthians'ta oynamak istediğini, en büyük hayallerinden birinin bu olduğunu söyledi. 
 

Anderson Talisca'dan Beşiktaş ve Benfica hakkında transfer açıklaması


Beşiktaş'ın sezon başında 2 yıllığına Benfica'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Brezilyalı yıldız futbolcu çarpıcı açıklamalarda bulundu. Talisca, "Sözleşmem sebebiyle Portekiz'e geri dönebilirim fakat dönsem bile Benfica'dan ayrılacağım." diye konuştu. 
"BEN NE KADAR KAZANACAĞIMI BİLMİYORDUM."

Benfica'nın kendisine karşı gösterdiği yaklaşımın yanlış olduğunu söyleyen Talisca, "Benim paragöz olduğumu ve daha çok para kazanmak için ayrıldığımı söylediler ama bu tamamiyle yalan. Böyle bir şey yalan. Ben Benfica'dan ayrılma kararı verdiğim zaman ne kadar kazanacağımı bilmiyordum."

"BAŞKAN BENİ HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI"

Beşiktaş'a gelmeden önce Benfica'dan 2 aylık alacağının olduğunu söyleyen Talisca, kulüp yönetiminin ise maaştan sorumlu olmadıklarını belirtmesi üzerine "Başkan beni hayal kırıklığınna uğrattı. Beşiktaş ile yaptıkları sözleşmeyi göstererek maaş ödemesinden Beşiktaş'ın sorumlu olduğunu kanıtlamak istediler. Doğru! Beşiktaş sorumlu ama benim Beşiktaş'a imza atmadan önce 2 ay daha Benfica'da olduğumu unuttular." ifadelerini kullandı.


Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)