comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Oğuzhan'dan Olcay Şahan'a: Özledim abi

28 Ocak 2017, Cumartesi 13:35
Beşiktaşlı Oğuzhan'dan Olcay Şahan'a: Özledim abi

Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup, sosyal medyada canlı yayın yapan eski takım arkadaşı Olcay Şahan'a duygusal bir mesaj gönderdi. 

FutbolArena - Ara transfer döneminde Trabzonspor'a transfer olan Olcay Şahan'ın geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabında yaptığı canlı yayın sırasında eski takım arkadaşı Oğuzhan'dan duygusal bir mesaj geldi. 
 

Oğuzhan Özyakup'tan Olcay Şahan'a mesaj


Beşiktaş'a 5 sezon önce Oğuzhan Özyakup ile birlikte transfer olan ve uzun yıllar birlikte forma giyen Olcay Şahan, ara transfer döneminde Trabzonspor'la sözleşme imzalamıştı. Beşiktaş'ta forma giydiği dönemde Oğuzhan Özyakup ile olan yakın arkadaşlığı herkesçe bilinen Olcay Şahan'a sosyal medyada yaptığı canlı yayın sırasında eski takım arkadaşından duygusal bir mesaj geldi. 

Oğuzhan Özyakup, Olcay Şahan'ın akşam saatlerinde sosyal medyada yaptığı canlı yayın sırasında attığı mesajda, "Özledim abi." ifadelerini kullanması o sırada yayını takip eden Beşiktaş taraftarlarını da duygulandırdı. 
SON ADRESİM TRABZONSPOR

Beşiktaş'tan ayrılık sürecini anlatan Şahan, "Beşiktaş'tan ayrılırken Şenol Güneş ve  Fikret Orman ile görüştüm. 5 yıl içinde güzel anılarım oldu, ayrılmak üzücü. Ama futbolcunun hayatında böyle süreçler oluyor. Futbolu Beşiktaş'ta bırakmayı düşünüyordum ama hayat şartları değişebiliyor. Şu anda Trabzonspor'da forma giyiyorum ve transferim gerçekleştiği için mutluyum. Trabzonspor'un son adresim olduğunu, futbolu burada bırakmayı istediğimi söyleyebilirim." ifadelerini kullandı.


 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)