comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Mitrovic'in antrenman performansı düşündürüyor

08 Ocak 2017, Pazar 11:30
Beşiktaşlı Mitrovic'in antrenman performansı düşündürüyor

Beşiktaş'ın yeni transferi Hırvat stoper Matej Mitrovic antrenmanlardaki performansıyla henüz olumlu bir sinyal vermedi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Rijeka'dan 4.2 milyon euro'ya transfer ettiği 23 yaşındaki Matej Mitrovic spor kamuoyunda soru işaretleri barındırmaya devam ediyor. 

Rijeka'dan transfer edilen ve yüksek maliyeti nedeniyle tartışılan Matej Mitrovic'in performansı oldukça merak edilirken, Hırvat futbolcunun antrenmanlardaki performansını Sabah Gazetesi Muhabiri Fatih Doğan, A Spor'da aktardı. 


Beşiktaşlı Mitrovic nasıl futbolcu, antrenman performansı


Beşiktaş'ın Rijeka'dan 4.2 milyon euro bedelle transfer ettiği Matej Mitrovic'in antrenmanlardaki performansı ilke etapta memnun etmedi. Teknik Direktör Şenol Güneş'in basın toplantısında tatilden geldiğini ve onu ayrıca çalıştıracağız dediği Mitrovic için Fatih Doğan izlenimlerini paylaştı. 
"BEŞİKTAŞ'IN ARADIĞI STOPER DİYEMEYİZ."

"Mitrovic'in antrenman performansını izledik ve arkadaşlarla da konuştuk. Şenol Güneş'in geçmiş dönemde istediği hızlı ve kaliteli stoper özelliklerini yansıttığını pek söyleyemeyiz. Bana kalırsa Vida çok daha iyi ve risksiz bir transfer olurdu. Mitrovic için ön yargılı olmak istemem ama şu anda "İşte Beşiktaş'ın stoperi bu." diyebileceğimiz izlenimi yaratmadı. Yine de ön yargılı olmak istemem ve beklemek gerekiyor. Ancak ilk etaptaki izlenimlerde olumlu sinyal vermedi." 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"