comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı futbolculara transfer teklifleri - Gökhan Töre, Veli Kavlak, Denys Boyko

24 Mayıs 2016, Salı 15:05
Beşiktaşlı futbolculara transfer teklifleri - Gökhan Töre, Veli Kavlak, Denys Boyko

Geçen sezon Demba Ba ve Atınç'ı satarak kasasına 19 milyon Euro koyan Beşiktaş, bu sezon daha da fazla gelir elde edecek gibi duruyor.

FutbolArena - 2015-2016 şampiyonluğunun ardından birçok oyuncusuna teklif gelen Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş ile yapılacak toplantı sonrası hangi oyuncuların takımdan ayrılacağına karar verilecek.

Bu toplantı henüz yapılmamasına rağmen birçok dünya kulübü Beşiktaş'ın kapısını çalmaya başladı.
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Slaven Bilic'in çalıştırdığı West Ham United, Gökhan Töre için 12 milyon poundu gözden çıkardı. Bir diğer İngiliz ekibi Everton da siyah-beyazlı takımda forma şansı bulamayan Denys Boyko ve sakatlığının ardından formasına kavuşamayan Veli Kavlak için kesenin ağzını açtı. İngiliz ekibi, önümüzdeki günlerde 2 oyuncu için yaklaşık 8 milyon poundluk bir teklifle gelecek. 

Geçen sezonun ikinci yarısını Hannover'da geçiren İsveçli Miloseviç'e Ada'dan çıkan talip, Bournemouth. Bu İngiliz kulübü de 3 milyon poundluk bir teklif yapmaya hazırlanıyor. 

Teknik Direktör Şenol Güneş'in kadroda düşünmediği Pedro Franco'ya da şu an kiralık oynadığı Arjantin ekibi San Lorenzo takip. Bu transfer için Arjantin ekibinin ne kadar teklif edeceği henüz belli değil ancak siyah-beyazlılar bu oyuncuların gitmesine izin verdiği takdirde kasasına en az 25 milyon Euro koymuş olacak. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!