comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı futbolculara transfer teklifi yağıyor - Aras Özbiliz, Veli Kavlak, Necip, Ömer Şişmanoğlu, Kerim Frei, Rhodolfo

07 Ocak 2017, Cumartesi 13:04
Beşiktaşlı futbolculara transfer teklifi yağıyor - Aras Özbiliz, Veli Kavlak, Necip, Ömer Şişmanoğlu, Kerim Frei, Rhodolfo

Beşiktaş'ta bu sezon ideal 11'de fazla forma şansı bulamayan futbolculara transfer teklifi yağıyor. Beşiktaş'ta transfer son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. 

FutbolArena Özel - Ara transfer döneminde Ryan Babel ve Mitrovic'i kadrosuna katan siyah beyazlılar, Eto'o transferinde görüşmelerini sürdürürken, maliyeti düşük bir sol bek arayışlarına da bir yandan devam ediyor. 


Beşiktaşlı futbolculara transfer teklifi yağıyor


Ara transfer döneminde bir yandan kadrosunu güçlendirmeyi planlayan Beşiktaş'ta, diğer taraftan mevcut futbolculara transfer teklifi yağıyor. 

Siyah beyazlılarda as kadroda çok fazla şans bulamayan futbolculardan Kerim Frei, Aras Özbiliz, Ömer Şişmanoğlu, Rhodolfo, Veli Kavlak ve Necip Uysal'a birçok kulüpten transfer teklifi geldiği öğrenildi. Bu sezon siyah beyazlılarda as kadroda çok fazla forma şansı bulamayan bu futbolculara toplam 25 teklifin geldiği bilgisine ulaşıldı. 
TAKAS FORMÜLÜYLE İSTENDİLER

Beşiktaş'ta ideal 11'de fazla forma şansı bulamayan futbolculardan Kerim Frei'a Antalyaspor talip olurken, Samuel Eto'o transferinde yine takasta kullanılmak üzere düşünülen Ömer Şişmanoğlu için de Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Alabiliriz." şeklinde konuşmuştu.

Bunun yanı sıra uzun süren sakatlığının ardından yeniden çalışmalara başlayan Veli Kavlak'a da tekliflerin geldiği öğrenilirken, Necip Uysal, Aras Özbiliz ve Rhodolfo'nun da yine Süper Lig'den birçok kulübün transfer listesinde olduğu gelen haberler arasında. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (27 Ekim 2020)