comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı futbolcular isyan etti

12 Şubat 2017, Pazar 11:12
Beşiktaşlı futbolcular isyan etti

Beşiktaşlı futbolcular, ofsayttan gelen gole ve verilmediğini düşündükleri penaltıya isyan etti.

FutbolArena - Beşiktaş'lı futbolcular, Karabükspor karşılaşması sonrası penaltılarının verilmediği ve ofsayttan gol yediklerini düşündükleri posizyonlara isyan etti.

Milliyet Gazetesi'ndeki habere göre Beşiktaş'lı futbolcular karşılaşma sonrasında “Şampiyon olmayalım diye herkes üstümüze gelmeye başladı. Penaltımız verilmezse, yediğimiz gol ofsayt olursa tabii ki kötü oynamış oluruz. Sen ver penaltımızı bak nasıl iyi oynuyoruz!” diye sitem ettikleri öğrenildi.
''PENALTIMIZ VERİLMEDİ''

Maçın hakemi maçın ilk yarısında Dany'nin eline çarpan topun penaltı olduğunu konuşan Beşiktaş'lı futbolcular “Hakem penaltımızı verse, şu an başka şeyleri konuşuyor olacaktık. Bir pozisyon daha ne kadar penaltı olabilir ki” dedikleri öğrenildi.

''BU KADAR DA OLMAZ''

Maçtan sonra Kardemir Karabükspor'un attığı ilk golün ofsayt olduğunu da öğrenince iyice çileden çıkan Beşiktaşlı futbolcuların, “Bu kadar da olmaz. Şampiyon olmayalım diye herkes üstümüze gelmeye başladı. Bir de bu hakem hataları olunca nasıl isyan etmeyelim? Penaltımız verilmezse, yediğimiz gol ofsayt olursa, tabi ki kötü oynamış oluruz. Sen ver penaltımızı bak nasıl iyi oynuyoruz!” dedikleri öğrenildi.

O sırada soyunma odasına giren teknik direktör Şenol Güneş'i karşılarında gören futbolcuların, “Hocam hiç bir bahanemiz olmamalı. Kötü oynadık ama hakemi de herkes gördü” dedikleri ortaya çıktı. Takımın kötü oynadığını fakat artık bu maçın unutulması gerektiğini söyleyen Güneş'in ise, “Dersler çıkaracağımız bir maç. Önümüzde önemli bir Avrupa maçı var. Bu olumsuz havadan bir an önce çıkmalıyız” dediği öğrenildi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)