comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı futbolcu sosyal medyada ayrıldığını duyurdu

20 Ocak 2017, Cuma 18:40
Beşiktaşlı futbolcu sosyal medyada ayrıldığını duyurdu

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Eslem Öztürk instagram hesabından Erzurumspor'la kiralık olarak transfer olduğunu duyurdu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın genç futbolcusu Eslem Öztürk, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Erzurumspor'a transfer oldu. 
Eslem Öztürk bu transferi instagram hesabından duyururken, 1.5 yıllığına kiralık olarak Erzurumspor forması giyeceğini açıkladı. 
 

Beşiktaşlı Eslem Öztürk Erzurumspor'a transfer oldu


Beşiktaş'ın genç futbolcularından Eslem Öztürk, Erzurumspor'la kiralık olarak anlaşmaya vardığını instagram hesabından duyurdu. 
Eslem Öztürk yaptığı paylaşımda, "Önümüzdeki 1.5 sezon geçici olarak B.B Erzurumspor kulübüyle anlaşmış bulunmaktayım, bu transferde sayın başkanım Fikret Orman'a ve Erzurumspor kulübü Başkan'ı Ali Demirhan Başkan'ıma çok teşekkür ederim.. Canım kulübüm Beşiktaş'a daha güçlü daha hazır gelmek adına, bir büyük camiadan diğer büyük camia olan Erzurumsporda hedeflediği yere ulaştırmak için elimden geleni yapmak için mücadele edeceğim..Beşiktaş kulübümde bana emeği geçen tüm hocalarıma takım arkadaşlarıma abilerime sonsuz teşekkür ederim." ifadelerini kullandı. 

ESLEM ÖZTÜRK'TEN TEŞEKKÜR

Bu transferde sayın başkanım Fikret Orman'a ve Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan başkanıma çok teşekkür ederim. Canım kulübüm Beşiktaş'a daha güçlü, daha hazır gelmek adına; bir büyük camiadan, diğer büyük bir camia olan Erzurumspor'a geldim. Erzurumspor'u a hedeflediği yere ulaştırmak için mücadele edeceğim. Beşiktaş kulübüne de bana emeği geçen tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, abilerime teşekkür ederim" 


FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)