comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaşlı Caner Erkin'den instagram Gururlan marşı paylaşımı

02 Şubat 2017, Perşembe 00:25
Beşiktaşlı Caner Erkin'den instagram Gururlan marşı paylaşımı

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin sosyal medya hesabından siyah beyazlı taraftarları heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Caner Erkin sosyal medya hesabından siyah beyazlıların 112. yıl (Gururlan) marşını paylaştı. 

1 Şubat tarihinde Beinsports'a özel bir röportaj vererek 1.5 - 2 ay içinde sahalara dönmeyi planladığını söyleyen Caner Erkin, çalışmalara devam ettiğini, hafif ağrılarının olduğunu fakat doktorların bunu kendisine söylediğini ifade etmişti. 
İŞTE CANER ERKİN'İN SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI GURURLAN PAYLAŞIMI


 

Beşiktaşlı Caner Erkin sahalara ne zaman dönecek?


Spor Toto Süper Lig'in ilk yarısında Beşiktaş'ın, Antalyaspor'u yendiği maçta sakatlanan Caner Erkin sağlık durumu hakkında bilgi verirken, sahalara ne zaman döneceği konusunda da konuştu. Beinsports'a konuşan Caner Erkin'in açıklamaları şu şekilde:

"1.5 - 2 AY SONRA DÖNECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM"

"Öncelikle şunu söyleyeyim, 3 aylık süreci doldurduk. Beklenenden erken bir sürede çalışmalara başladım. Doktorlarımız benimle güzel ilgileniyor. Koşulara devam ediyorum. Koşuları yaptığım sırada hafif hafif ağrılarım oluyor ama bunları doktorlarımız söylemişti zaten. Ben de hazırlıklıydım. Tahminen 1.5 - 2 ay sonra sahalara döneceğimi düşünüyorum." 

CANER ERKIN'DEN FİŞEK LABAKI HAKKINDA AÇIKLAMA

"FİŞEK LAKABI HOŞUMA GİDİYOR"

"Fişek lakabının mazisi Manisaspor'dan Sebahattin hocam vardı. O askere gittiğinde her şeye fişek diye cevap veriyormuş. İşte askerlerden birisi soruyorlarmış, nasılsın diyorlar, fişek komutanım diyormuş. Her şeye fişek diye cevap veriyormuş. Hocamın da oradan içinde bir şey kaldı. Ben de hareketli olduğumdan o günden bu yana bana fişek denmeye başladı ve üzerime kaldı. Ben de hoşnut oldum. Güzel bir lakap bence. Ondan sonra devam etti. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)