comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş yöneticisi Candaş Tolga Işık 'Daha şampiyon olmadık'

19 Şubat 2017, Pazar 22:47
Beşiktaş yöneticisi Candaş Tolga Işık 'Daha şampiyon olmadık'

Beşiktaş'ın yöneticilerinden Candaş Tolga Işık, Akhisar Belediyespor maçı sonrası önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Akhisar Belediyespor'u 3-1 yendiği maçın ardından konuşan Beşiktaş'ın İletişimden Sorumlu yöneticisi Candaş Tolga Işık ligin uzun bir maraton olduğunu ifade etti ve “Ortada şampiyon yok. Biz üstümüze düşeni yapmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Işık, Beşiktaş Futbol Takımının aile bilinci ile hareket ettiğini söylerken "Bugün çok mutluyuz. Biz futbolun güzel yerlerini anlatmaya çalışıyoruz. Beşiktaş, bu ülkenin güzel futbol tarafı. Ne mutlu bize yine o tarafı gösterdik” ifadelerini kullandı.
BEŞİKTAŞ TALİSCA'YI TRANSFER EDECEK Mİ?

2 sezonluk kiralanan Talisca'nın transferiyle ilgili soruları da cevaplayan Işık, “Herhangi bir oyuncuyu yönetimde ekstra konuşmuyoruz. Bunlar transfer komitesinin sorumlulukları. Beşiktaş tek vücut olup, şampiyonluğa kenetledi. Bireysel tartışmalar gündemde yok. Talisca bizim çok sevdiğimiz bir oyuncu” diye konuştu.

HAKEMLER BEŞİKTAŞ'I KOLLUYOR MU?

Hakemlerin Beşiktaş'ın lehinde kararlar verdiğiyle ilgili gelen eleştirileri de yanıtlayan Işık, “Aklı başında olan hiç kimse Beşiktaş'ın bu futbolunu görüp, böyle bir yorum yapmaz” dedi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"