comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Yönetim, Gökhan Gönül'ü üzdü

14 Haziran 2016, Salı 12:48
Beşiktaş Transfer Haberleri: Yönetim, Gökhan Gönül'ü üzdü

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a imza atması bekleniyor. Tüm bu gelişmelere yaşanırken, Beşiktaş Yönetimi'nin Gökhan Gönül'ü üzdüğü ortaya çıktı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçtiğimiz hafta Gökhan Gönül defteri kapandı. EURO 2016 sonrası Gökhan'ın Beşiktaş'a imza atması bekleniyor. Eğer Beşiktaş olmazsa Avrupa'ya gidecek.

Gökhan Gönül'ün transferinde son durum

Uzun süredir Gökhan Gönül'ü isteyen Beşiktaş'ın oyuncuyla protokol yaptığı ve hatta Fenerbahçe dışında başka bir takıma imza atarsa siyah-beyazlı takıma 5 milyon Euro ödemek zorunda olduğu yazıldı. Bu güne kadar Beşiktaş'tan yalanlama gelmedi.

Ve yaşananlardan rahatsız olan Gökhan Gönül'ü Beşiktaş Yönetimi'nin üzdüğü ortaya çıktı. Bunu yazan isimse Milliyet'in Spor Müdürü Tayfun Bayındır oldu.

Tayfun Bayındır'ın bugünkü yazısı

“Gökhan Gönül'le uzun süredir Gökhan Gönül ısrarla Beşiktaş'tan hiçbir yöneticiyle konuşmadığını, bir araya gelmediğini, bir sözleşme yapmadığını, herhangi bir tazminat için imza atmadığını, bir imza parası talebinde bulunmadığını söylüyor. Ve onun adına en ilginç taraf ise Gökhan'ın tüm bu söylemlerini kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıyor olması... Birden fazla defa bunları yazıp kamuoyuyla paylaşmasına rağmen hâlâ bu tür iddiaların devam ediyor olması, iki takım taraftarlarının “-mış, -muş”lu ifadelerle yorum yapmasının ve insanların kendi net açıklamalarına değil de, dedikodulara inanmasını şaşkınlıkla izliyor. Özellikle Beşiktaş cephesinden yönetim seviyesinde bu konuyla ilgili bir açıklama yapılmaması onu en çok üzen noktalardan biri…"

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.