comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Yalçın Karadeniz'den Boyko ve Gökhan Gönül açıklaması

05 Haziran 2016, Pazar 16:37
Beşiktaş Transfer Haberleri: Yalçın Karadeniz'den Boyko ve Gökhan Gönül açıklaması

Gökhan Gönül ve Denys Boyko iddiaları sorularına cevap veren Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, önemli açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, siyah beyazlıların transfer gündemi hakkında Karar Gazetesi'ne önemli açıklamalarda bulundu.
 

Yalçın Karadeniz'den Gökhan Gönül açıklaması


Gökhan Gönül transferi sorusu üzerine açıklamada bulunan Yalçın Karadeniz "Bu tür futbolcular tabi ki istenir ama alınmasa da fazla üzülmem. Fenerbahçe camiasını ben şahsen karşıma almak istemem. Türk futbolu 3 büyüklerle var ve bunlar birbirine destek olmalıdır. Dostluk böyle gelişir ve ben bu yönden sıcak bakmıyorum. Fenerbahçe ile ilişkisini kestiğinde o zaman alabilirsin." ifadelerini kullandı.
 

Yalçın Karadeniz'den Denys Boyko açıklaması


Boyko'nun ayrılacağı iddiaları üzerine konuşan Karadeniz "Boyko mevcut kaleciden iyi değilse seyirci onu benimsemez. Benimsemezse oynayamaz, o zaman gitmesi daha faydalı. Ya birinci kaleci oynayabilecek ya da ikinci kaleci olarak her an hazır bir kaleci almak gerekiyor. Mevcut kaleciyle biz şampiyon olduk. Boyko'dan eksik bir tarafı yok ki Tolga'nın." yorumunda bulundu.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.