comScore

Bursaspor Bursaspor

Beşiktaş Transfer Haberleri: Tolgay Arslan için Bayer Leverkusen iddiası

02 Haziran 2016, Perşembe 09:54
Beşiktaş Transfer Haberleri: Tolgay Arslan için Bayer Leverkusen iddiası

Beşiktaş'ın genç futbolcusu Tolgay Arslan'ın fazla süre alamamaktan şikayetçi olduğu ve bu nedenle takımdan ayrılmayı düşündüğü iddia ediliyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ta bu sezon sakatlığı nedeniyle uzun süre forma giyemeyen iyileştikten sonra da Şenol Güneş'ten formayı alamayan Tolgay Arslan'ın bu durumdan rahatsızlık duyduğu ve ayrılma düşüncesinin olduğu öne sürüldü.
 

Tolgay Arslan, Bayer Leverkusen'e transfer olacak mı?


Fanatik'te yer alan habere göre; Geçen yıl Almanya'daki kamp çalışmaları sırasında dizinden sakatlanan ve takımına ancak ikinci yarıda dönebilen Tolgay Arslan, Beşiktaş'ta sadece 6 maçta forma giyebilmişti. Bu durum sebebiyle oldukça mutsuz olan tecrübeli futbolcunun, bu konuda Başkan Fikret Orman'la bir görüşme gerçekleştirdiği, “Yeni sezonda da banko oynamayacaksam bana kolaylık sağlayın” dediği bildirildi. Orman'ın ise 25 yaşındaki futbolcuya, “Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Formayı Şenol hoca hak edene veriyor. Biz böyle bir garanti veremeyiz” sözlerini ilettiği, bu gelişme sonrasında da Tolgay'ın Bayer Leverkusen'le görüşme yaptığı ifade edildi.

Tolgay Arslan konusunda yönetimin ise planı belli... Başkan Fikret Orman'ın, Atiba'nın ya da Oğuzhan'ın takımdan ayrılması durumunda Tolgay'ı Beşiktaş'ta tutacağı, tecrübeli futbolcunun da planının bu doğrultuda olduğu öğrenildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.