comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Southampton Gökhan Töre için fiyat arttırdı

28 Haziran 2016, Salı 00:10
Beşiktaş Transfer Haberleri: Southampton Gökhan Töre için fiyat arttırdı

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Gökhan Töre için transfer teklifleri artıyor. Premier Lig takımlarından Southampton, Beşiktaş'a yaptığı teklifte 6 milyon euro'nun üzerine çıktı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Gökhan Töre'ye teklif yağıyor. Slaven Bilic'in takımı West Ham United'dan sonra Premier Lig'in bir diğer kulübü Southampton, yıldız futbolcu için yeniden Beşiktaş'ın kapısını çaldı. 


Gökhan Töre'ye Southampton'dan transfer teklifi


İngiltere Premier Lig takımlarından Southampton geçtiğimiz sezon Gökhan Töre için Beşiktaş'a yaptığı tekliften olumsuz yanıt almasına rağmen yeni sezon öncesi yeniden siyah beyazlı kulübün kapısını çaldı. 

Sezon sonuna doğru Gökhan Töre için Beşiktaş'a 6 milyon euro bonservis bedeli öneren Southampton, "hayır" yanıtını alınca teklifi 8 milyon euro'ya çıkardı. 
 

Gökhan Töre Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Gökhan Töre'nin transferiyle ilgili daha önce yaptığı açıklamaların yanı sıra, Orman Gökhan Töre konusundaki net tavrını sürdürüyor. Southampton'dan gelen 8 milyon euro transfer teklifine rağmen Beşiktaş kulübü 12-13 milyon euro'nun altındaki tüm teklifleri reddedecek. Fikret Orman bu nedenle Southampton'ın 8 milyon euro değerindeki teklifine de olumsuz yanıt verdi. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.