comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Serdar Aziz için Fikret Orman ve Şenol Güneş'in fikir ayrılığı

20 Haziran 2016, Pazartesi 03:59
Beşiktaş Transfer Haberleri: Serdar Aziz için Fikret Orman ve Şenol Güneş'in fikir ayrılığı

Beşiktaş'ın stoper adayları listesinde yer alan Bursaspor'un başarılı oyuncusu Serdar Aziz için Şenol Güneş ve Fikret Orman fikir ayrılığına düştü. 

FutbolArena Özel - Yeni sezonda mutlaka bir stoper transferi yapacak olan Beşiktaş'ta Serdar Aziz'den hala vazgeçilmiş değil. Ancak milli futbolcunun sakatlık sorunları nedeniyle teknik direktör Şenol Güneş ile başkan Fikret Orman arasında görüş ayrılığı meydana geldi. 


Beşiktaş'ın Serdar Aziz transferinde sıcak gelişmeler


Bursaspor ile pazarlık masasına oturan son olarak 4 milyon euro teklif eden Beşiktaş kulübü bu rakamda, Bursaspor kulübüyle uzlaşma sağlamaya yaklaştı. Ancak milli futbolcunun son dönemde yaşadığı sakatlık sorunları ve istikrar problemi olması nedeniyle Fikret Orman'ın bu transferde kararsız olduğu öğrenildi. 

Öte yandan Serdar Aziz'i ısrarla isteyen Teknik Direktör Şenol Güneş'in yönetime "Ben oynatırım. Bize çok büyük katkısı sağlar" dediği gelen haberler arasında. Ancak henüz tam ikna olmayan yönetimin turnuvanın bitmesini beklediği ve diğer yandan fiyat kırma düşüncesiyle bu transferi beklettiği öğrenildi. 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.