comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Pedro Franco Millonarios'taki pürüz gerçeği

30 Haziran 2016, Perşembe 20:00
Beşiktaş Transfer Haberleri: Pedro Franco Millonarios'taki pürüz gerçeği

Kolombiya takımı FC Millonarios dün gece itibariyle Beşiktaşlı Pedro Franco'nun transfer haberini neden kaldırdıklarını açıkladı. 

Beşiktaş Transfer Haberleri - 29 Haziranj 2016 Çarşamba gecesi itibariyle Kolombiya takımı FC Millonarios, resmi internet sitesinden Beşiktaşlı Pedro Franco'yu transfer ettiklerini duyurduktan birkaç saat sonra haberi kaldırdı. Haberin kaldırılması acaba bu transferden vazgeçildi mi? sorularını gündeme gelirken, Millonarios Başkanı ve Beşiktaş cephesi açıklık getirdi. 
 

FC Millonarios Başkanı Camacho'dan Pedro Franco transferi açıklaması


FC Millonarios Başkanı Camacho, ülke basınına yaptığı açıklamada, "Franco'dan vazgeçmedik. Ancak İstanbul'daki terör olaylarından dolayı Beşiktaş kulübünden bize gerekli yetki belgeleri henüz gelmedi ve bu normal akıştan daha yavaş gelişeceği için 1-2 haftalık bekleme süresi olacak. Bundan dolayı Franco'nun aramıza katılması 1-2 haftayı bulabilir" dedi. 


Pedro Franco, Beşiktaş'tan ayrıldı mı? - Beşiktaş yönetimiden Pedro Franco'nun transferi hakkında açıklama


FutbolArena'nın Beşiktaş kulübüne yakın kaynaklardan elde ettiği bilgiye göre, siyah beyazlı yönetim Pedro Franco'nun transferinde herhangi bir sorun olmadığını ve Kolombiya takımının duyurunu neden geri çektiğini bilmediklerini söyledi. 


Pedro Franco kiralık mı yoksa bonservisiyle mi transfer oldu?


Eski takımı Kolombiya'nın FC Millonarios kulübüne gönderilen Beşiktaşlı Pedro Franco'nun kiralık mı yoksa bonservisiyle mi transfer olduğu ise bir diğer merak konusu. Kolombiya basınında geçen haberlere göre FC Millonarios, Beşiktaşlı Pedro Franco'yu satın alma opsiyonuyla kiraladı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.