comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Muhsin Ertuğral'dan N'Koulou yorumu

03 Haziran 2016, Cuma 15:36
Beşiktaş Transfer Haberleri: Muhsin Ertuğral'dan N'Koulou yorumu

Beşiktaş'ın transfer listesinde olan N'Koulou, Afrika futbolunu yakından bilen Teknik Direktör Muhsin Ertuğral, “Eğer gelirse çok iyi transfer” dedi.

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın bir süredir Marsilya forması giyen Kamerunlu N'Koulou'nun peşinde olduğu biliniyor. Avrupa'nın bir çok takımının gündeminde olan N'Koulou'nun transferinin gerçekleşip, gerçekleşmeyeceği merak edilirken oyuncuyu Afrika futbolunu yakından bilen Muhsin Ertuğral'a sorduk.
 

Muhsin Ertuğral'dan N'Koulou yorumu

 

Beşiktaş'ın tarama ekibinin çok iyi olduğunu söyleyen Ertuğral, “N'Koulou, çok iyi oyuncu. Stoper için uzun boyu olmayan ve Avrupa'nın aranan stoperleri arasında yer alıyor. Eğer Beşiktaş alırsa çok iyi bit transfere imza atar. Bildiği kadarıyla İspanya'dan Atletico Madrid ve Avrupa'nın çok sayıda kulübü oyuncuyla ilgileniyor.
 

Nicolas N'Koulou kimdir? Nicolas N'Koulou transfermarkt değeri


Futbola Monaco altyapısında başlayan oyuncu 2008 yılında A Takım'a yükseldi. 3 yıl burada forma giydikten sonra 2011 yılında 3,5 milyon Euro bonservis bedeliyle Marsilya'nın yolunu tuttu. 5 sezondur Marsilya'da top koşturan oyuncunun sözleşmesi bu yıl itibariyle sona eriyor. Nicolas N'Koulou'nun transfermarkt verilerine göre piyasa değeri 10 milyon Euro.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.