comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Metin Albayrak'tan Gökhan Gönül açıklaması

06 Haziran 2016, Pazartesi 22:43
Beşiktaş Transfer Haberleri: Metin Albayrak'tan Gökhan Gönül açıklaması

Sosyal medya hesabına gelen yorumlara cevap veren Metin Albayrak, Beşiktaş'ın iddia edilen rakamları Gökhan Gönül'e vermeyeceğini ifade etti.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yüksek ücret isteği nedeniyle Gökhan Gönül ile anlaşma ihtimallerinin olmadığını açıklamasının ardından Beşiktaş cephesinde flaş gelişmeler yaşandı.
 

Metin Albayrak'tan Gökhan Gönül transferi açıklaması


Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, kişisel İnstagram hesabından bir taraftarın Gökhan Gönül serzenişine yanıt verdi. 

'Bir kongre üyesi olarak Beşiktaş oyuncuları 1-1.7 gibi ücretlere oynarken Fenerbahçe'den bir oyuncuya 2.5 milyon Euro üstünde maaş vermemiz ne kadar doğru?" sorusuna cevap veren Metin Albayrak, Beşiktaş'ın iddia edilen rakamları Gökhan Gönül'e vermeyeceğini ifade etti.
Metin Albayrak verdiği yanıtta "Nerede biliyorsun o rakamları verdiğimizi? Gazetelere inanmayın, hepsi palavra. Biz nasıl şampiyon olduk biliyor musun? Adil olduğumuz için." sözlerini kullandı.


Metin Albayrak, Gökhan Gönül'ün transfer ücreti hakkında bilgi verdi


Öte yandan Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, takipçinin yazdığı mesaja verdiği yanıtla bir bakıma Gökhan Gönül için ödenecek transfer ücretinin 2.5 milyon euro civarında olmadığı ve daha düşük olduğunu belirtti. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.