comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Gökhan Töre adım adım West Ham'a

24 Haziran 2016, Cuma 14:40
Beşiktaş Transfer Haberleri: Gökhan Töre adım adım West Ham'a

Beşiktaş'ın Gökhan Töre'nin transferi için West Ham ile 13 milyon Euro karşılığında anlaştığı iddia edildi.

FutbolArena - West Ham, Gökhan Töre'nin transferinde sona yaklaştı. Uzun süredir oyuncunun alınmasını isteyen Bilic'in tavrı sonrası Beşiktaş ile West Ham transfer pazarlığında son noktaya geldiler. 

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre transferin önümüzdeki hafta resmiyet kazanması bekleniyor. İngilizler'in Beşiktaş'a ödeyeceği bonservis bedelininse 13 milyon Euro olduğu iddia edildi. Beşiktaş, 2 sezon önce Gökhan Töre'yi Rubin Kazan'a 4,5 milyon Euro ödeyerek almıştı.
 

Gökhan Töre, West Ham'dan ne kadar kazanacak?


Bu arada Gökhan Töre'nin West Ham'a Beşiktaş'tan kazandığı yıllık ücreti alarak gideceği ve performansa bağlı olarak gelecek sezon maaşının yukarıya çekileceği kaydedildi. Gökhan Töre, Beşiktaş'la bu sezon 1 milyon 600 bin Euro garanti ve 10 bin Euro maç başına ücretle anlaşmıştı.
 

Beşiktaş, Gökhan Töre'nin yerine transfer yapacak mı?


Öte yandan Gökhan Töre'nin satışında herhangi bir pürüz olmazsa Beşiktaş, o bölgeye transfer yapmayacak. Siyah-beyazlılar Gökhan'ın boşluğunu Kerim Frei ve Aras Özbiliz ile doldurup, Gökhan'dan gelecek bonservis bedeliyle savunma hattına transfer yapacak.

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.