comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Erdal Torunoğulları'ndan Balotelli, Kamil Glik ve Isla transferi hakkında net açıklama

16 Haziran 2016, Perşembe 23:05
Beşiktaş Transfer Haberleri: Erdal Torunoğulları'ndan Balotelli, Kamil Glik ve Isla transferi hakkında net açıklama

Beşiktaş Sportif Direktörü Erdal Torunoğulları menajer Mino Riola'nın Balotelli'nin Beşiktaş'a transfer olacağı yönündeki sorularını yanıtladı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Sportif Direktörü Erdal Torunoğulları, FutbolArena'ya verdiği özel röportajda Balotelli dışında Kamil Glik ve Isla transferi hakkındaki soruları yanıtladı. 


Beşiktaş, Balotelli'yi transfer ediyor mu?


Bir İtalyan gazetecininin Balotelli ile ilgili sorusuna yanıtlayan Beşiktaş Sportif Direktörü Erdal Torunoğulları, "Hayır, kesinlikle ilgilenmiyoruz. Önceliğimiz Mario Gomez'i takımda tutmak" dedi. 


Beşiktaş Sportif Direktörü Erdal Torunoğulları'ndan Kamil Glik ve Isla açıklaması


İtalya basınında Tuttomercatoweb, Erdal Torunoğulları'nın ağzından "Kamil Glik'e ilgimizin olduğunu söyleyebilirim. Onu beğeniyoruz. Ancak Isla için bir ilgimiz söz konusu değil” sözlerini yayınladı. 

"ÖYLE BİR ŞEY SÖYLEMEDİM"

Öte yandan FutbolArena'ya konuşan Erdal Torunoğulları, İtalyan gazetecinin sadece Balotelli ile ilgili soru sorduğunu, Kamil Glik hakkında İtalya basının belirttiği gibi "İlgileniyoruz ve beğeniyoruz" tarzında bir şey konuşmadığını, getirirken, aynı şekilde Isla hakkında da herhangi bir söyleminin olmadığını belirtti" 

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.