comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Emre Mor'a Fatih Terim engeli

26 Haziran 2016, Pazar 11:54
Beşiktaş Transfer Haberleri: Emre Mor'a Fatih Terim engeli

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları Emre Mor'un A Milli Takım'a çağrılması nedeniyle transferin sekteye uğradığını açıkladı.

FutbolArena - EURO 2016'da Türkiye formasıyla parlayan Emre Mor'un turnuva öncesi Beşiktaş'ın kapısından döndüğü ortaya çıktı.
 

Beşiktaş, Emre Mor'u transfer edecek miydi?


Fanatik Gazetesi'ne konuşan Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, EURO 2016 öncesi Emre Mor ile anlaştıklarını ancak Fatih Terim'in genç oyuncuyu kadroya çağırmasıyla transferin önünün kapandığını duyurdu.
 

Erdal Torunoğulları'nın Emre Mor açıklaması


"Beşiktaş İzleme Komitesi'nde yer aldığı dönemde Koray Palaz, bize bu futbolcuyu önermişti. Danimarka'ya gidip izledim. Oldukça beğendim ve sonrasında menaceri ve kendisiyle görüşme gerçekleştirdik. Kulübü Nordsjaelland'la yaptığımız pazarlıklarda 4 milyon Euro artı 500 bin Euro da bonus bedeline kadar çıktık”.

"Pazarlıklar sürerken Emre de Beşiktaş'a gelmek istediğini söyledi. Onunla da birkaç kez görüşüp anlaştık. Ama A Milli Takım'a çağırılması bir anda planlarımızı etkiledi. Oyuncunun kulübü, diğer teklifleri de bekleme kararı aldı. Bu süreçte de Emre, Ay-Yıldızlı formayla iyi bir çıkış yakalayınca devreye Borussia Dortmund girdi ve kadrosuna kattı. Hayırlı olsun... Oldukça başarılı bir futbolcu, ilerleyen dönemde de kendisini daha da geliştirecektir."

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.