comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: David Ospina'ya yeni teklif

07 Haziran 2016, Salı 10:44
Beşiktaş Transfer Haberleri: David Ospina'ya yeni teklif

Denys Boyko'nun ayrılması durumunda David Ospina'yı transfer etmek isteyen Beşiktaş'ın oyuncuya yeni bir teklif sunduğu iddia edildi.

FutbolArena - Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın Arsenal forması giyen David Ospina'ya yeni bir teklif sunduğu öne sürüldü. Siyah beyazlıların, Denys Boyko'nun ayrılması durumunda Kolombiyalı kaleciyi transfer etmek istediği belirtiliyor.
 

Beşiktaş, David Ospina'yı transfer edecek mi?


Milliyet'te yer alan habere göre; Kartal, Arsenal forması giyen David Ospina'ya yeni bir teklifte bulundu. Devre arası transfer döneminde de Kartal'ın gündeminde olan hatta siyah-beyazlıların teklifini kabul etmesine rağmen Arsene Wenger engeline takılan Kolombiyalı file bekçisinin yeni öneriyi şimdilik kabul etmediği belirlendi.

Copa America'da devam eden karşılaşmalar nedeniyle Beşiktaş'ın transfer önerisini turnuva sonrasına bırakan Ospina önceliğini milli maçlara verdi. Boyko'nun gitmesi durumunda Ospina'yı renklerine bağlamanın hesaplarını yapan siyah-beyazlı kulüp, Ukraynalı kalecinin ayrılmaması halinde ise kalede radikal bir değişiklik yapamayacak. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.