comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri - BJK Transfer Listesi (31 Mayıs 2016 Salı)

31 Mayıs 2016, Salı 00:48
Beşiktaş Transfer Haberleri - BJK Transfer Listesi (31 Mayıs 2016 Salı)

Basında çıkan Beşiktaş transfer haberlerini sizler için derledik. Beşiktaş ile ilgili basında bugün hangi transfer haberleri yazıldı?

FutbolArena - 31 Mayıs 2016 Salı gününde basında çıkan Beşiktaş transfer haberlerini derledik.
 

31 Mayıs 2016 Salı Beşiktaş Transfer Haberleri

 

Fikret Orman'dan Emre Mor açıklaması


Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fiktret Orman, Bursa'da Kartal Yuvası Mağazası'nın açılışını gerçekleştirdi.

Orman'ı merkezdeki Nilüfer ilçesinde bulunan AVM'nin kapısında 20-25 kadar Beşiktaş taraftarı sloganlar atıp, marşlar söyleyerek karşıladı. 
AVM'nin zemin katındaki mağazanın girişinde de 50'yi aşkın taraftarın olduğu gözlendi.

İzdiham nedeniyle mağazanın içine güçlükle girebilen Orman, açılış kurdelesini hayırlı olsun dilekleriyle kesti. Bu arada bazı taraftarlar, genç futbolcu Emre Mor'un transfer edilmesi ile ilgili tezahüratlar yaptı.

Gazeteci̇leri̇n, "Taraftarlar Emre Mor'u istiyor bu konuda bir girişiminiz olacak mı?" sorusuna Orman, "Bu tür şeyler konuşulmaz yapılır, yaparsak konuşuruz" dedi.

Daha sonra Orman, mağazanın önüne konulan masada taraftarların aldığı lisanslı ürünleri imzaladı.

Taraftarların fotoğraf taleplerini de geri çevirmeyen Orman, AVM'den uzun süre ayrılamadı.

İzdihamı önlemek için görevliler taraftarları sıraya soktu. Beşiktaş taraftarları sırayla Başkan Orman'ın yanına gelerek fotoğraf çektirdi.
 

Beşiktaş, Gökhan Gönül'ü transfer etti mi?


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçeli futbolcu Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a transferiyle ilgili iddialara ilişkin, "Gökhan'ın sözleşmesi devam ediyor. Bitsin sonra bakarız." dedi.

Orman, Bursa'nın Orhaneli ilçesinde bir okuldaki özel sınıfın açılışının ardından gazetecilerin transfer gündemine ilişkin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin, Beşiktaş'ın Fenerbahçeli Gökhan Gönül ile anlaştığı iddialarının bulunduğunu hatırlatması üzerine Orman, "Anlaşma olsa imza atılır o zaman da duyardınız. Gökhan'ın sözleşmesi devam ediyor. Bitsin sonra bakarız." diye konuştu.

Orman, Mario Gomez'in takımda kalıp kalmayacağı yönündeki bir soruya ise "Ben de merak ediyorum" diye esprili bir yanıt verdi.
 

Martin Skrtel, Beşiktaş'a gelir mi?


Stoper bölgesine takviye yapmak isteyen Beşiktaş, Liverpool'un Slovak stoperi Martin Skrtel'i ilk sıraya almıştı.

Transferdeki isimle ilgili FIFA Menajeri Mithat Halis, açıklamalarda bulundu.

Radyospor'a konuşan Mihat Halis, Beşiktaş'ın Martin Skrtel transferinde şansının düşük olduğunu belirtti. Mithat Halis, "Beşiktaş'ın gündemindeki Martin Skrtel'in maliyeti çok yüksek. Martin Skrtel, yıllardır Liverpool'da oynayan bir oyuncu. Beşiktaş'ın isteği var ancak şartlarını yerine getirmek zorunda. Martin Skrtel Slovakya'nın sembol oyuncularından biri" şeklinde konuştu.
 

Beşiktaş'ın Gökhan Gönül için yaptığı teklif


Sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş gözünü transfere çevirdi.

Gökhan Gönül ile anlaşma zemini arayan Beşiktaş'ın transfer gündemiyle ilgili eski futbol şube sorumlusu ve yönetim kurulu üyesi Celal Kolot önemli açıklamalar yaptı. Kolot, Gökhan Töre'nin büyük ihtimalle takımdan ayrılacağını söyledi.

Radyospor'a konuşan Celal Kolot, "Aldığım bilgilere göre Gökhan Töre takımdan ayrılıyor. West Ham United'a transfer olacak. Arjen Robben devamlı sakat olan bir futbolcu. Bence gereksiz ve riskli bir transfer olur" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın Gökhan Gönül transferiyle oldukça güçlenebileceğini belirten Kolot,  "Gökhan Gönül için Beşiktaş, 4 yıllık maliyet olarak 10 milyon Euro'yu geçen bir teklif yaptı. Menajer ücetiyle miktar biraz daha artıyor." dedi.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!