comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Alexander Büttner hamlesi

01 Haziran 2016, Çarşamba 09:41
Beşiktaş Transfer Haberleri: Alexander Büttner hamlesi

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta savunmanın soluna takviye yapmak isteyen yönetimin Alexander Büttner ile yeniden ilgilenmeye başladığı öğrenildi.

FutbolArena Özel - Süper Lig'de sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş'ta gelecek yıl için transfer çalışmaları devam ediyor. Siyah beyazlı yöneitmin Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda savunmanın soluna takviye yapmak istediği öğrenildi.
 

Beşiktaş, Alexander Büttner'i transfer edecek mi?


Siyah beyazlıların bu doğrultuda çalışmalara başladığı ve 2013 yılında da talip olduğu Alexander Büttner ile yeniden ilgilendiği bilgisine ulaşıldı. 2014 yılında Dinamo Moskova'ya transfer olan fakat geçen yıl Anderlecht'te kiralık olarak forma giyen Alexander Büttner'in bonservis bedeli yaklaşık 2,5 milyon Euro.
 

Alexander Büttner kimdir?


Futbola Vitesse altyapısında başlayan 27 yaşındaki futbolcu ilk patlamasını 2012 yılında 5 milyon Euro bonservis bedeliyle Manchester United'a transfer olarak gerçekleştirdi. 2014'te Dinamo Moskova'nın yolunu tutan Hollandalı futbolcu, son 2 sezonunu Anderlecht'te kiralık olarak geçirdi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.