comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Transfer Haberleri: Ahmet Ürkmezgil'den Mario Gomez ve Serdar Aziz açıklaması

14 Haziran 2016, Salı 13:02
Beşiktaş Transfer Haberleri: Ahmet Ürkmezgil'den Mario Gomez ve Serdar Aziz açıklaması

Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ahmet Ürkmezgil transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken yönetici Ahmet Ürkmezgil'den önemli açıklamalar geldi. Ürkmezgil, Mario Gomez ve Serdar Aziz hakkında açıklamalar yaptı.
 

Mario Gomez, Beşiktaş'ta kalacak mı?


Radyospor'a konuşan Ahmet Ürkmezgil, "Gomez konuşmaları çok hoş konuşmalar değil. Bu profesyonel bir iş. Bizim oradaki kendi şartlarımıza uygunluğu ölçüsünde bir tecelli söz konusudur. Her iki taraf içinde geçerlidir bu. Dolayısıyla üzdük, kırdık gibi durumlar doğru değil. Mario Gomez'in kalması konusunda herkesin şartları ve menfaatleri önemli. Beklemek gerekir, başkanımız karar verecek" dedi.
 

Serdar Aziz, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


Serdar Aziz hakkında da konuşan Ürkmezgil, "Beşiktaş'ın alternatifleri var. Savunma için Serdar Aziz ile görüşmemiz oldu. Burada geri dönülmez bir yola girmiş bir noktada değiliz. Bir görüşme oldu" ifadelerini kullandı.
 

Gökhan Töre, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?


Yıldız oyuncunun transferiyle ilgili konuşan Ahmet Ürkmezgil, "Gökhan Töre çok faydalı bir oyuncu. Her manada oynadığı zamanda iyi. Satış konusunda iyi rakamlar beklediğimiz bir oyuncu. Beşiktaş'a iyi bir imkan.. Gökhan Töre'nin transferi söz konusu olabilir. Gökhan Töre için en önemli alternatif West Ham. Oğuzhan ve Atiba için transfer düşünülmüyor. Transfer edilmeyecek" dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.