comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş, tesislerde kan akıttı

31 Ekim 2016, Pazartesi 12:45
Beşiktaş, tesislerde kan akıttı

Beşiktaş'ta yaşanan sakatlıklar sonrası nazara geldiklerini düşünen Fikret Orman ve yönetimi, tesislerde kurban kestirdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta son günlerde peş peşe gelen sakatlık haberleri yönetimin canını bir hayli sıktı. Fikret Orman ve yönetimi, nazara geldiklerini ifade ederek tesislerde kurban kesitrerek kan akıttı.

Habertürk'ün haberine göre; Divan Kurulu toplantısı sonrası yönetici arkadaşları Ahmet Çebi, Ahmet Ürkmezgil ve Metin Albayrak'la birlikte Ümraniye Tesisleri'ne giden Orman, burada sakatlıkların son bulması dileğiyle kurban kesti. Dualar eşliğinde Beşiktaş'ın üzerindeki sakatlık kabusunu atlatması amacıyla bir küçükbaş hayvan kurban edildi.
Başkan Orman, kurban etinin personele ve çevredeki ihtiyaç sahiplerine dağıtılması yönünde talimat verdi. Konu hakkında konuşan yöneticiler, “Sezon başından bu yana sakatlıktan çok çektik. Artık bunun son bulmasını arzuluyoruz. Bunda bizi çekemeyenlerin de gözünün olduğunu düşünüyoruz. Üzerimizdeki bu nazara son vermek için kurban kestik. İnşallah dertlerimize derman olur” diye konuştular.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.