comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Beşiktaş taraftarından Ali Palabıyık'a tepki

05 Şubat 2017, Pazar 21:42
Beşiktaş taraftarından Ali Palabıyık'a tepki

Beşiktaş - Fenerbahçe maçında Robin van Persie ile Tosic birbirine girdi, Hakem Tosic'e kırmızı kartı gösterdi. Bunun ardından genç hakeme tepki yağdı.

FutbolArena - Türkiye Kupası son 16 turu maçında Beşiktaş sahasında Fenerbahçe'yi ağırlarken, maçın 41. dakikasında Dusko Tosic ile Robin van Persie birbirine girdi. 

TOSİC'E KIRMIZI KART
İki futbolcunun çarpıştığı pozisyonun ardından Robin van Persie ile kafa kafaya gelen Tosic, Van Persie'nin kendisini yere bırakmasının ardından kırmızı kartla oyundan atıldı. 

Pozisyonun devamında Tosic, Robin van Persie'ye saldırmaya çalışırken takım arkadaşları Sırp oyuncuyu engelledi. Ardından hakem Ali Palabıyık'a tepki gelirken, futbolcular ve tribünler de hakemi protesto etti.

Pozisyonun ardından bazı taraftarlar sahaya girmeye çalıştı. Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş de pozisyonun ardından bir süre Robin van Persie ile konuştu. Ali Palabıyık bu sezon Beşiktaş - Galatasaray maçını da yönetmişti.

Ali Palabıyık bu sezon yönettiği son 4 Fenerbahçe maçında 5 kırmızı kart çıkardı. Bu kartların 1'i Fenerbahçe, 4'ü rakip takımlara çıktı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)