comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarlarından Volkan Demirel'e yoğun tepki

05 Şubat 2017, Pazar 21:06
Beşiktaş taraftarlarından Volkan Demirel'e yoğun tepki

Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ilk yarısında siyah beyazlı taraftarlar kaleci Volkan Demirel'e yoğun tepki gösterdi. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Vodafone Arena'da oynanan Beşiktaş - Fenerbahçe oldukça gergin başladı. 
 

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde Volkan Demirel'e ayı tezahüratı


Beşiktaş - Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası'nda dev derbinin ilk yarısında siyah beyazlı taraftarlar kaleci Volkan Demirel'in koruduğu kalede Volkan'ın aut atışlarını kullanığı sırada "Ayı." diye bağırdılar. 

Bunun yanı sıra Volkan Demirel'in aut atışı kullandığı sırada tribünlerden saha içine çakmak fırlatıldı. 

VOLKAN DEMİREL'DEN DERBİ ÖNCESİ İDDİALI SÖZLER!

''BU DEFA KURTULAMAYACAKLAR''

Fanatik Gazetesinde yer alan habere göre Volkan Demirel ''Ligdeki maçta elimizden zor kurtuldular, bir atak bile yapamadılar. Bu defa o kadar şanslı olamayacaklar'' dedi.

Derbi öncesinde iddiaalı konuşan tecrübeli file bekçisi “Beşiktaş'la oynayacağımız Türkiye Kupası maçında ayağa kalkacağız. Rakibimiz bizi iyi tanır. Lig maçında elimizden zor kurtuldular. Bir tek atak yapmadan maçı tamamladılar. Bu kez ise aynısı olmayacak. Kendi sahalarında ezeli rakibimizi yenip tur atlayacağız ve Süper Lig'de üzdüğümüz camiamızı bir nebze olsun sevindireceğiz” diye konuştu.

''ZOR MAÇLARI SEVERİZ''

Zor maçları ve derbileri sevdiklerini belirten Volkan Demirel “Uzun bir aradan sonra ilk kez arkamıza rakip sahada taraftarımızı da alacağız. Kazanıp, Türkiye Kupası'nı müzemize götürme yolunda büyük bir engeli aşacağız” ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)