comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarlarından Aziz Yıldırım'a gönderme

05 Şubat 2017, Pazar 20:37
Beşiktaş taraftarlarından Aziz Yıldırım'a gönderme

Beşiktaş taraftarları Vodafone Arena'da Fenerbahçe derbisi öncesinde Aziz Yıldırım'a göndermede bulundu. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Vodafone Arena'da oynanacak olan derbi öncesi siyah beyazlı taraftarlardan Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'a bir gönderme daha geldi. 


Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinde Beşiktaş'ın çocuğu Aziz Yıldırım tezahüratı


Ligde hafta sonu oynanan Konyaspor maçında Aziz Yıldırım'a yönelik, "Fikret Başkan Aziz'i al." diye göndermede bulunan Beşiktaş taraftarıları, Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak olan derbi öncesinde de bu sefer "Oley oley Aziz Yıldırım, Beşiktaş'ın çocuğu Aziz Yıldırım" tezahüratı yaptı. 
 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a cevap


Hürriyet'e konuşan Fikret Orman, Kuralların gelecek yıllarda değişebileceğini dile getiren Orman, "Kuralları biz değil, TFF düzenledi. Biz de kurallara uyuyoruz. Diğer kulüpler de uymuşlar. Yıllardır aynı kurallara itiraz etmeyen kulüpler önümüzdeki günlerde konuyla ilgili olarak görüşlerini bildirir ve gelecek yıllarda kurallar değişebilir" dedi.

"KULÜPLER BİRLİĞİ KARARINA UYARIZ"
Hiçbir kulübün mağdur olmasını istemediklerini belirten Orman, "Yeni statü ve kurallar konusunda Kulüpler Birliği'nde oy birliğiyle alınacak tüm kararlara saygılıyız. Ama bu kurallar neden böylesi önemli bir maça 72 saat kala gündeme geliyor? Sezon başında konuşulması gereken konuyu, şimdi gündeme getirmek düşündürücü" dedi.

Fenerbahçe yönetimi, TFF'ye yaptığı başvuruda statüde konuk takıma sadece tribünlerin yüzde 5'inin ayrılmasının yer almadığını belirtirken, hasılatlarda loca ve VIP gelirleri yer almadığı için zarara uğranıldığını savunmuştu.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)