comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş taraftarı Jose Callejon'u korkuttu

31 Ekim 2016, Pazartesi 20:18
Beşiktaş taraftarı Jose Callejon'u korkuttu

Napoli oyuncusu Jose Callejon, Beşiktaş taraftarının yarın bir cehennem atmosferi yaratacağını söyledi.

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Beşiktaş'a konuk olmaya hazırlanan Napoli cephesi Vodafone Arena'da basın toplantısı düzenledi.

CALLEJON: 'CEHENNEM GİBİ STAT BİZİ BEKLİYOR'
Teknik direktörden önce söz alan Napoli oyuncusu Jose Callejon, "Türk taraftarları herkes biliyor. Cehennem gibi bir statta oynayacağız. Takımımızda genç ve yetenekli oyuncular olduğu kadar Avrupa'da çok maç yapmış tecrübeli isimler de var. Böyle maçlara hazırız." ifadelerini kullandı.

Napoli Teknik Direktörü Maurizio Sarri ilk sözlerinde, "Maça hazırız. Juventus maçında güçlü durduk, Beşiktaş maçında da güçlü duracağız. Böyle sıcak atmosferlerde oyuncularımı daha iyi motive edebiliyorum. Bu grup dengeli, her takım birbirinden puan alabilir. İlk maçta savunmada ciddi hatalar yaptık, fırsatları değerlendiremedik." yorumunda bulundu.

Durumu sakatlığı nedeniyle şüpheli olan Mertens hakkında konuşan Sarri, "Oyanıp oynamayağı son anda belli olacak." dedi.

SARRİ, GABBİADİNİ'Yİ SAVUNDU

Milik'in yokluğunda oyuncu tercihleri eleştirilen Sarri, "Gabbiadini önemli bir oyuncu. Milik'in yokluğunda ona güveniyorum." dedi.

Rotasyon hakkında konuşan Sarri, "Yarınki diziliş ve taktiğimizi ben de bilmiyorum. Karar vermedim. Beşiktaş'ın dizilişi ve taktiği iyiydi. 9 günde 4 maç yaptık. Sakatlık ve form durumundan dolayı kadro değişikliği olabilir ama bildiğiniz Napoli mentalitesiyle oynayacağız. Genç oyuncularımız için bu iyi bir fırsat. Çünkü kaliteliler."  ifadelerini kullandı.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.