comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş stoper transferinde sıcak gelişme! Ahmet Çalık, Rakitsky, Manoel Messias

31 Aralık 2016, Cumartesi 18:36
Beşiktaş stoper transferinde sıcak gelişme! Ahmet Çalık, Rakitsky, Manoel Messias

Beşiktaş ara transfer döneminde stoper alacak mı? Beşiktaş'ın Manoel Messias, Rakitsky ve Ahmet Çalık transferlerinde son durum ve tüm detaylar haberimizde. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın sezon başından bu yana kadrosuna katmak istediği futbolculardan biri olan Shakhtar Donetsk'in Ukraynalı stoper Rakitsky konusunda görüşmeler tam anlamıyla tıkandı. 


Beşiktaş'ın Rakitsky transferinde son durum

 
Beşiktaş'ta uzun süredir gündemde olan Rakistky'de umutlar iyice azaldı. Shahktar Donetsk kulübünün yüksek fiyattan ger adım atmaması bu transferi büyük oranda rafa kaldırdı.

Sezon başından beri Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Rakitsky transferinde Shakhtar Donetsk kulübü 8 milyon euro'dan açtığı kapıda çok fazla indirime gitmedi. Beşiktaş yönetimi de Ukrayna kulübünün ısrarcı davrından ötürü Rakitsky transferinde geri adım attı. 
 

Beşiktaş stoper Manoel Messas'ı alıyor mu?

 
Siyah beyazlıların stoper transferinde ilgilendiği bir başka isim olan Manoel Messias konusunda da Cruzeiro kulübünün yüksek maliyet talebinden ötürü görüşmeler tıkandı.
Cruzeiro'nun bonservisinin %50'si için Rhodolfo ve üstüne para isteğinden sonra futbolcunun geri kalan %40 için diğer tarafla anlaşacaksanız demesi ve menajerlik şirketinin de ayrıca 3 milyon euro civarı istemesi üzerine bu transferin bitme ihtimali iyice düştü.


Ahmet Çalık Beşiktaş'a mı geliyor?

 
Bir süredir ismi Galatasaray ile anılan Gençlerbirliği stoperi Ahmet Çalık'ın Beşiktaş'ın da gündeminde olduğu öğrenildi. Bizzat Gençlerbirliğİ Başkanı İlhan Cavcav'ın da bu ilgiyi açıkladığı transferde yapılan açıklamada önce Galatasaray ile görüşeceğiz diye ifadelerine yer verildi. 

Siyah beyazlılar henüz bu konuda ciddi bir girişimde bulunmazken, yabancı stoper arayışlarındaki duruma göre Ahmet Çalık için Gençlerbirliği ile takasa geçmeyi düşünüyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"