comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Rijeka'nın stoperi Mitrovic transferini bitirmeye çok yakın

04 Ocak 2017, Çarşamba 00:19
Beşiktaş Rijeka'nın stoperi Mitrovic transferini bitirmeye çok yakın

Beşiktaş'ın stoper transferinde adaylar arasında ön plana çıkan isim Rijeka'nın 23 yaşındaki futbolcusu Matej Mitrovic olurken, siyah beyazlılar bu oyuncuyla ilgili yapılan görüşmelerde büyük mesafe kat etti. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın gündemine aldığı futbolculardan Rijeka'nın stoperi Matej Mitrovic hakkında Hırvat basını Fenerbahçe ve Napoli'nin de devrede olduğu iddia ederken, konuyla ilgili ayrıntılara FutbolArena ulaştı. 


Beşiktaş stoper alacak mı?


Beşiktaş'ın ara transfer döneminde rotasını çevirdiği Rijeka'nın stoperi Matej Mitrovic konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Mitrovic'in menajerliğini yapan ve aynı zamanda siyah beyazlıların talip olduğu bir diğer isim Cvjetkovic, Beşiktaş'a Mitrovic'i önerdi. 


Beşiktaş'ın stoper transferinde Mitrovic gelişmesi


Rijeka'da forma giyen 23 yaşındaki stoper Matej Mitrovic için Beşiktaş'ın ilk teklifi 3 milyon euro olurken, Rijeka buna karşılık 5 milyon euro istedi. Hırvatların bu isteğinin ardından siyah beyazlılar teklifi 3.5 milyon euro'ya çıkardı ve Rijeka da akabinde fiyatı 4.5 milyon euro'ya indirdi. Kulüpler arasında yapılan son görüşmelerde bu tranasferin 4 milyon euro civarında bir fiyata bitmesi bekelniyor. 

ŞENOL GÜNEŞ DE OLUMLU RAPOR VERDİ
Öte yandan Matej Mitrovic konusunda Şenol Güneş'in de fikri alınırken, tecrübeli teknik adamın 23 yaşındaki stoper için olumlu görüş verdiği ve Beşiktaş'ın şu anda stoper adayları içerisinde bitirmeye en yakın ismin Mitrovic olduğu öğrenildi. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)