comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş maçı öncesi Napoli'de dev kriz!

30 Ekim 2016, Pazar 04:39
Beşiktaş maçı öncesi Napoli'de dev kriz!

Şampiyonlar Ligi'nde hafta arası Beşiktaş ile karşılaşacak olan Napoli'de, Juventus maçının ardından önemli bir kriz yaşandı. 

FutbolArena Dış Haberler - İtalya Serie A 11. haftasında Juventus'un, Napoli'yi 2-1 mağlup ettiği maçta Napoli'de teknik direktör Maurizio Sarri ile Insigne arasında kriz yaşandı. 

"ÇENESİNİ KAPATACAK!"
Salı günü Beşiktaş ile karşılaşacak olan Napoli'de, Juventus maçında 61. dakikada oyundan alınan Insigne kenara geldikten sonra tepki gösterdi.

Napoli Teknik Direktörü Maurizio Sarri ise maçın ardından konuyla alakalı olarak, "Bacağına kramp girdiği için riske etmek istemedim. Kenara geldiğinde bana değişikliğin nedenini sordu. Ben de söyledim. Bir futbolcu kenara geliyorsa çenesini kapatıp susacak ve yerine oturacak. Maç sırasında değişikliğin nedeni konuşulmaz. Konuşacak bir şeyimiz varsa maçtan sonraki gün paylaşırız. Altını çizerek söylüyorum ki, maç sırasında kenara aldığım oyuncu çenesini kapatıp yerine oturacak."Şampiyonlar Ligi'nde Salı günü Beşiktaş ile karşılaşacak Napoli'de Insigne, İtalya'da oynanan maçta bir penaltı vuruşundan yararlanamamıştı. 

Beşiktaş - Napoli Şampiyonlar Ligi maçı 1 Kasım Salı akşamı saat 21:45'te başlayacak. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"