comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş kafilesine kar engeli

26 Ocak 2017, Perşembe 18:50
Beşiktaş kafilesine kar engeli

Türkiye Kupası maçı için Kayseri'ye hareket eden Beşiktaş, hava şartları nedeniyle Adana'ya zorunlu iniş yaptı.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda Kayserispor ile deplasmanda karşılaşacak olan Beşiktaş, kötü hava şartları nedeniyle şehre direkt uçuş yapamadı. Kayseri'deki yoğun kar yağışı nedeniyle kafileyi taşıyan uçağın Adana'ya zorunlu iniş yaptı ve otobüsle Kayseri'ye gitti.

Öte yandan Beşiktaş'ın uçağının ise maç öncesi Adana'dan Kayseri'ye ulaştığı öğrenildi.. Takım maçtan sonra İstanbul'a Kayseri'den dönecek.
Adana'ya inen Beşiktaş kafilesinden paylaşılan fotoğraf:


 

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu


Türkiye Kupası D grubunda lider Beşiktaş'ın 13 puanı bulunurken 2. sıradaki Kayserispor'un 7 puanı bulunuyor. Boluspor 5 puanla 3. sırada bulunurken sonuncu Darıca Gençlerbirliği'nin ise 3 puanı ve kupadan elenmeleri kesinleşti.

Bu grupta Kayserispor yarın Beşiktaş'a yenilirse, Boluspor'un tur atlama şansı bulunuyor ve bu yüzden Darıca Gençlerbirliği maçı da onlar için büyük önem arz ediyor. 

Kayserispor ile Boluspor arasındaki ikili averajda ise Kayserispor üstün yani yarın Kayserispor Beşiktaş'tan bir puan dahi çıkarırsa gruptan çıkmayı garantileyecek.
 

Kayserispor - Beşiktaş maçı canlı yayını


Türkiye Kupası'nda D grubunda mücadele eden Kayserispor ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Kayserispor - Beşiktaş maçı 26 Ocak Perşembe günü saat 18:00'de başlayacak ve A Spor'dan naklen yayınlanacak.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)