comScore

Beşiktaş Beşiktaş

'Beşiktaş her türlü şartta Galatasaray'ı yener!

19 Eylül 2016, Pazartesi 15:26
'Beşiktaş her türlü şartta Galatasaray'ı yener!

Eski Beşiktaşlı futbolcu Ali Tandoğan, Vodafone Arena'da oynanacak derbiyi Beşiktaş'ın kazanacağını düşündüğünü söyledi. 

FutbolArena - Eski Beşiktaşlı futbolcu ve şu anda Denizlispor'da sportif direktörlük yapan Ali Tandoğan, Beşiktaş - Galatasaray derbisinin favorisinin Beşiktaş olduğunu söyledi. 

"BEŞİKTAŞ HER TÜRLÜ ŞARTTA KAZANIR."
Radyospor'a konuşan Ali Tandoğan, "Beşiktaş'ın rakibi Akhisar değil. Bundan sonra Avrupa'da oynayacağı maçlar. Hem şampiyonluk, hem Şampiyonlar Ligi. Büyük hedefler doğrultusunda ilerliyorlar. Beşiktaş'ı Galatasaray ile aynı seviyede görmüyorum. Şenol Güneş geldiğinden bu yana saha içinde çabuk düşünüp, çabuk karar veriyorlar. Beşiktaş'ı diğer takımlardan ayıran en büyük özelliği bu."

Derbiyle alakalı şunu söyleyebilirim ki, Beşiktaş her zaman bir adım önde. Ancak geçen seneden itibaren Galatasaray takımı hocasıyla iyi bir ivme yakaladı ve iyi yolda ilerleyeceğini geçen senenin son maçlarından itibaren gösterdi. Galatasaray'ın başarısız geçen süreçten çabuk kurtulup yol aldığını düşünüyorum fakat Beşiktaş her türlü şartta derbiyi kazanır. Ligdeki diğer takımlara bakarsak çok daha fazla özelliğe sahipler. Şu anda daha sorunsuzlar. Vodafone Arena'da da taraftar desteğiyle bambaşka bir performansla rakiplerini sürklase ediyorlar." şeklinde konuştu. 

GALATASARAY'IN EREN DERDİYOK'U VAR. BEŞİKTAŞ'IN DERDİ YOK."

Ali Tandoğan son olarak Beşiktaş'ı, Galatasaray karşısında hangi faktörlerin öne çıkardığı sorusuna esprili bir yanıt vererek, "Şöyle esprili bir yanıt vereyim. Galatasaray'ın Eren Derdiyok'u var ama Beşiktaş'ın hiçbir derdi yok. Tam gaz gidiyorlar." dedi. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.