comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Yeni sezon formaları için Türk Bayrağı açıklaması

16 Haziran 2016, Perşembe 13:23
Beşiktaş Haberleri: Yeni sezon formaları için Türk Bayrağı açıklaması

Beşiktaş Kulübü, yeni sezon formalarındaki Türk Bayrağı ile ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın 2016-17 sezonunda giyeceği formaların ilk üretimlerinde Türk Bayrağı olmaması tartışma yaratmıştı. Siyah beyazlı kulüpten bu konuyla ilgili bir açıklama yapıldı.
 

Beşiktaş'tan Türk Bayrağı açıklaması


"2016-17 sezonu adidas Beşiktaş formalarımız ile ilgili bilgi eksikliğinden kaynaklanan çeşitli yorumların internet ortamında yer aldığını görmekteyiz. 

Forma tasarım, sipariş ve üretim süreçleri, uzun bir zamana yayılacak şekilde düzenlenmekte olup, 2016-17 sezonu formalarımız ile ilgili de sponsorumuz adidas ile 2015 yılından başlayan yoğun bir çalışma yapılmıştır. 
2016-17 sezonu formalarımızın teslim edilen ilk partisi, 2015-16 sezonu şampiyonluğumuzun henüz belli olmadığı Mayıs ayından önce Mart - Nisan aylarında üretilmiş olup, Türk bayrağı eklemesi yapılamamıştır.

Şampiyonluğumuzun belli olmasını takip eden diğer parti üretimler ise, Türk bayrağı formamıza eklenmiş olarak üretilecektir.

Satışa sunulan ilk parti üretimlerdeki Türk bayağı eksikliği, Kartal Yuvası mağazalarımız tarafından talep edilmesi durumunda ücretsiz olarak giderilecektir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız. "

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.