comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Sinan Vardar transfer komitesindeki değişime sert tepki gösterdi

29 Haziran 2016, Çarşamba 19:09
Beşiktaş Haberleri: Sinan Vardar transfer komitesindeki değişime sert tepki gösterdi

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden Sinan Vardar, yönetimde yapılan değişikliklere sert tepki gösterdi.

FutbolArena Röportaj - Eski Beşiktaş Yöneticisi Sinan Vardar, yönetimde yapılan son değişikliklere büyük tepki gösterdi. "Engel olanlar ortadan kaldırılıyor. Menajerler, Beşiktaş'a hakim oluyor" dedi.

Beşiktaş Yönetimi'nde yeni göre dağılımı yapıldı. Buna göre; 2 yıldır transferleri yürüten isim olan Erdal Torunoğulları'nın transfer komitesinden çıkarılması ve sadece 'Dış İlişkiler ile UEFA Sorumlusu' görevine getirilmesi dikkat çekti. Yeniden oluşturulan transfer komitesinin başına asbaşkan Umut Güner getirilirken, komitedeki diğer yönetici Emre Kocadağ oldu.


Sinan Vardar: "Beşiktaş'ta dürüst insanlara yer yok" 


FutbolArena'ya transfer komitesindeki değişimi değerlendiren kulübün eski yöneticisi Sinan Vardar, "Beşiktaş'ta dürüst insanlara yer yok" diyerek gündem yaratacak açıklamar yaptı.


Sinan Vardar: "Menajerlerin işlerine engel olan yöneticilere Beşiktaş'ta yer yok" 


Sinan Vardar, "Yıldırım Demirören zamanında ben dışarıda tutuldum. Fikret Orman zamanında Tamer Kıran sonra Mete Vardar ve şimdi de Erdal Torunoğulları. Beşiktaş maalesef menajerlerin hakimiyetine geçti. İşlerine engel olan yöneticilere yer yok. Menajerden borç alan bir kulüpte bunların olması normal." (Sinan Vardar, daha önce Beşiktaş'ın menajer Ahmet Bulut'tan borç aldığını söylemişti)


Sinan Vardar: "Altyapının başına Metin Albayrak geçmez"


Altyapının başına Metin Albayrak'ın geçmesinin garip olduğunu ifade eden Vardar, "Altyapının başına futboldan anlayan, bilen biri geçer. Beşiktaş'ta adama göre iş var. İşe göre adam değil" şeklinde konuştu. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.