comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan şampiyonluk açıklaması

31 Mayıs 2016, Salı 17:51
Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan şampiyonluk açıklaması

Fikret Orman, Tavşanlı'da Beşiktaşlılar Derneği binasının açılış törenine katıldı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde Beşiktaşlılar Derneği binasının açılış törenine katıldı.

İlçe girişinde taraftarlar tarafından karşılanan Orman, Kaymakam Numan Hatipoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretin ardından Cumhuriyet Meydanı'nda buluştuğu taraftarlarla birlikte açılışı yapılacak dernek binasına kadar yürüyen Orman, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Tavşanlı'da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan şampiyonluk açıklaması


Orman, Tavşanlı'dan önce Bursa'nın Orhaneli ilçesinde olduğunu anlatarak, "Derneğimiz orada down sendromlular için bir sınıf yaptı. Sosyal sorumlulukla ilgili her etkinliğe gelirim. Takımımıza ilgi gösteren Tavşanlı halkına teşekkür ediyorum. Şampiyonluk sevincini hep birlikte yaşadığım için mutluyum. Taraftarlarla inanılmaz bir bağ vardı. Şampiyon bir takımın başkanı olduğum için gurur duyuyorum. Taraftarlarımızla birlikte seviniyoruz, fotoğraf çekmek için beni çekiştiriyorlar. Bu durum başka bir mutluluk." ifadelerini kullandı. 

Tavşanlı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kudret Vural da davetlerini kabul eden Başkan Orman'a teşekkürlerini sundu.  

Derneğin açılışını gerçekleştirilen Orman'a daha sonra üzerine fotoğrafının işlendiği halı ve çini tabak hediye edildi. 
 

Fikret Orman'dan Vodafone Arena açıklaması


Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Statsız mücadele etmek, moral bakımından çökmüş bir camiayı ayağa kaldırmak gerçekten kolay olmadı. Allah'a hamdolsun, şu anda bütün bunları başarmış bir kulüp başkanı olarak bulunmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum" dedi. 

Kütahya Beşiktaşlılar Derneği'nin kentteki bir otelde düzenlediği şampiyonluk kutlaması etkinliğine katılan Orman, burada yaptığı konuşmada, kendisinin ve arkadaşlarının siyah-beyazlı taraftarların yaşadığı mutluluk için 4 yıl 2 aydır çalıştıklarını söyledi. 

Takım oluşturmanın çok kolay olmadığını dile getiren Orman, "Bu stadı (Vodadone Arena) yapmak bu mali koşullardaki bir Beşiktaş için hiç kolay olmadı. Statsız mücadele etmek, moral bakımından çökmüş bir camiayı ayağa kaldırmak gerçekten kolay olmadı. Allah'a hamdolsun, şu anda bütün bunları başarmış bir kulüp başkanı olarak bulunmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum." diye konuştu. 

Orman, önlerindeki 3 senede tek amaçlarının Beşiktaş camiasını mutlu etmek olduğunu belirterek, "Şu anda mutlu yüzlerle ve ileriye iyi bakan gözlerle bana bakıyorsunuz. Allah inşallah bunun devamını size ve bize nasip etsin. Önümüzdeki üç senede bu ülkenin en büyük kulübü olan Beşiktaş'ın tescillenmesini yapacağız. Hep beraber bunu göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Kütahya Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Abdullah Çetin de davetlerini kabul eden Orman'a teşekkür ettiğini belirtti. 

Etkinlikte şampiyonluk pastasını da kesen Orman, taraftarlarla fotoğraf çektirdi.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"