comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan Şampiyonlar Ligi açıklaması

01 Haziran 2016, Çarşamba 17:17
Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan Şampiyonlar Ligi açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Çeşme'de Şampiyonlar Ligi hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, şampiyonluk kutlamaları kapsamında geldiği Çeşme'de taraftar derneğinin açılışını yaptı.
 

Fikret Orman'dan Şenol Güneş açıklaması


Çok sayıda taraftarın katıldığı Çeşme Kartalları Beşiktaşlılar Derneğinin açılışında konuşan Orman, teknik direktör Şenol Güneş'in doğum gününü esprili şekilde kutlayarak, "Buradan Şenol Güneş hocamızın 35. doğum gününü kutluyorum. İnşallah hocamızla geçen sezon olduğu gibi mutluluklar yaşamaya devam ederiz." dedi. 
 

Fikret Orman'dan Şampiyonlar Ligi açıklaması


Şampiyonlar Ligi'ne katılacaklarını hatırlatan Fikret Orman, "Şampiyonlar Ligi çok zor bir lig. Beşiktaş her maçına galibiyet için çıkan bir takım. Türkiye'nin en büyük kulübü olan Beşiktaş'ın hedefleri de büyük. Dünyanın sayılı kulüplerinden bir tanesiyiz. Bizim hep bir hedefimiz var. Burada elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.” diye konuştu.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden siyah-beyazlı kulübün başkanı, "Lig bitti. Gündemimiz transfer Çalışmalarımızı sürdürüyoruz ancak isimleri açıklayacak durumda değiliz. Bu hafta şampiyonluk balolarımızı yapıyoruz. Önümüzdeki hafta da Ramazan başlıyor." açıklamasında bulundu.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.