comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan açıklama

22 Haziran 2016, Çarşamba 12:50
Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman'dan açıklama

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman hakkında çıkan iddialarla ilgili olarak açıklama yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman basında çıkan devletten arazi tahsisi aldığı yönündeki iddialara yanıt verdi. Orman, bu haberlerin yalan olduğunu söyledi.

Fikret Orman'dan arazi iddialarına yanıt
"Çeşitli yayın organlarında ve sosyal medyada hakkımda bazı iddiaların zaman zaman gündeme getirildiğini üzülerek görmekteyim.

Beşiktaş Başkanı olmanın sorumluluğu gereği temsilcisi olduğum makama saygı nedeniyle, ticari faaliyetlerime ara vermiş olmama karşın, devletten arazi tahsisi aldığım ve otel inşaatı yaptığıma yönelik iddiaların bütünüyle iftira olduğunu açıkça belirtmek isterim.

Tüm zamanını Beşiktaş'ın başarısı için harcayan şahsımın, mesnetsiz iddialarla yıpratılmaya çalışılmasından ve halkımızın yanlış yönde bilgilendirilme çabasından büyük rahatsızlık duymaktayım. Açık yüreklilikle belirtmek isterim ki; Beşiktaş Başkanı olduğumdan bu yana devletten ne bir arazi tahsisi aldım, ne de bir otel yapımı işine giriştim. Herhangi bir kanıt gösterilmeden 'çamur at izi kalsın' mantığı ile bu iddiaları ortaya atanlara da şu taahhüdümü açıklayarak yanıt vermek en doğru yöntem olacaktır:

"Beşiktaş Başkanı olduğumdan bu yana şahsıma tahsis edildiği iddia edilen herhangi bir arazi varsa bunu belgeleriyle ortaya dökecek olan kişi veya kişilere, bu belgede yer alan arazideki tüm hakları bağışlamaya hazırım." İddia sahiplerinin iddialarını ispat etme yükümlülüğünü hatırlatır, kamuoyunun belgesi olmayan, ciddiyetten uzak şahsıma yönelik iftiralara itibar etmemesini rica ederim.

Fikret Orman
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı"

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.