comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Denys Boyko açıklaması

30 Mayıs 2016, Pazartesi 14:41
Beşiktaş Haberleri: Denys Boyko açıklaması

Beşiktaş Kulübü, Denys Boyko ile ilgili basında yer alan bir haberi yalanladı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın devre arasında renklerine kattığı Denys Boyko ile Şenol Güneş'in arasında sorun olduğu ve deneiymli hocanın Boyko'ya karşı tavır aldığı şeklinde haberler gündem yaratmıştı. Siyah beyazlı kulüp bu konuyla ilgili bir açıklama yaparak haberin gerçek dışı olduğunu belirtti.
 

Beşiktaş'ın yaptığı açıklama;


Habertürk gazetesinde 'Selam Bile Vermiyor' başlığı ile, Ukraynalı kalecimiz Denys Boyko'nun ismi kullanılarak yayımlanan haber gerçeği yansıtmamaktadır.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş'in, Boyko'ya tavır aldığı yönünde bir algı yaratma çabasının ürünü olan bu asılsız iddiaların gerçeklerle bağdaşması mümkün değildir. 
Güneş gibi deneyimli, başarılı ve bilgili bir futbol adamı ile yan yana getirilemeyecek bu iddiaların futbolcumuz Denys Boyko'nun ismi kullanılarak yayımlanması da kabul edilemez bir durumdur.

Beşiktaş'a şampiyonluğu kazandıran olgulardan birisi de teknik yönetim ve futbolcular arasında sevgi, saygı ve dayanışmaya dayalı ilişki ve iletişim yapısıydı. Bu gerçek, şampiyonluk sürecine tanıklık eden gazetecilerin ortak görüşüydü. Hal böyleyken, ligin bitimi sonrası haber sıkıntısı çektiği anlaşılan gazetecilerin, bu tür "haberlere" eğilim göstermesini yadırgadığımızı bir kez daha duyuruyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız. 

Beşiktaş JK

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!